Premjeras vienijo dešiniuosius prie pietų stalo

 (21)
Ministras pirmininkas Andrius Kubilius, ketvirtadienį pakvietęs drauge papietauti skilusių parlamento dešiniųjų frakcijų lyderius, pamėgino užsitikrinti jų pritarimą, priimant Seime kai kuriuos svarbius sprendimus.
Skilusių buvusios valdančiosios koalicijos frakcijų - konservatorių, nuosaikiųjų konservatorių, krikščionių demokratų ir moderniųjų krikščionių demokratų - seniūnai su premjeru pietavo pusantros valandos.

Kaip BNS sakė premjero atstovas spaudai Audrius Bačiulis, pietaujant buvo nuspręsta "tartis ir bendradarbiauti" priimant svarbius sprendimus, nepaisant frakcijų skilimo.

Kaip žinoma, suskilus anksčiau koaliciją sudariusioms konservatorių ir krikščionių demokratų frakcijoms, Seime nebeliko aiškios valdančiosios dešiniųjų daugumos.

Suskilusių dešiniųjų frakcijų lyderiams premjeras pažadėjo iš anksto supažindinti su planuojamų svarbių Vyriausybės nutarimų projektais, tarp jų - su Elektros ir Dujų įstatymų koncepcijomis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (138)

Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (82)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (7)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (215)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (197)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.