Premjeras susidomėjo pabrangusiais keltų į Neringą bilietais

 (5)
Premjeras Andrius Kubilius pavedė Susisiekimo ministerijai išnagrinėti Neringos mero Stasio Mikelio kreipimąsi dėl padidėjusių persikėlimo keltu į Neringą kainų bei pateikti siūlymus Vyriausybei, kaip šią problemą derėtų išspręsti.
Kaip pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba, Neringos mero rašte reikalaujama, kad persikėlimas keltu Neringos miesto gyventojams ir įmonėms būtų nemokamas, nes, pasak mero, keltas atlieka tilto funkcijas, o judėjimas tiltu visoje Lietuvoje yra neapmokestinamas.

S. Mikelis taip pat prašo panaikinti apmokėjimo už persikėlimu keltu tvarką, įsigaliojusią nuo šių metų gegužės 1 dienos, nes ji pažeidžia vartotojų interesus - yra reikalaujama sumokėti už nepasinaudotą paslaugą.

Pagal naują tvarką, keliantis keltu į Kuršių neriją iš karto imamas mokestis už persikėlimą į abi puses.

Neringos meras taip pat siūlo nedidinti keltų bilietų kainų ir neįvesti sezoninių kainų.

Neringos miesto meras prašo suderinti persikėlimo keltu kainas su Konkurencijos taryba, vadovaujantis Lietuvos įstatymais.

Paprašyta spręsti ir keltų infrastruktūros gerinimo problemą.

Nuo gegužės 1 dienos persikelti keltu į Kuršių neriją kainuoja beveik dvigubai brangiau, nei žiemos sezono metu.

Akcinė bendrovė "Smiltynės perkėla" nustatė, kad perkelti lengvąjį automobilį vasaros sezono metu iki rugsėjo 30 dienos kainuos 40 litų. Ne vasaros sezono metu už automobilio perkėlimą reikia mokėti 22 litus.

Dėl pakeltų kainų protestavo Neringos meras S. Mikelis, prašydamas pakeisti įkainius. Tuo tarpu perkėla ne tik nemažina įkainių, bet ir tikisi iš savivaldybės gauti 130 tūkst. litų kompensaciją už keleiviams suteiktas kainų lengvatas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Butkevičius: socialdemokratai greičiausiai derėsis su „valstiečiais“ dėl koalicijos (10)

Socialdemokratai greičiausiai apsispręs toliau derėtis su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją, BNS sako šios partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius. Jis teigia pats dalyvausiantis derybų grupėje.

Socialdemokratai neatsilieka nuo konservatorių: blaškosi ir ieško kaltų (14)

Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius turėtų dirbti iki pavasario, teigia LRT.lt kalbinti šios partijos jaunosios kartos politikai, minimi tarp kandidatų į pirmininko postą – Mindaugas Sinkevičius ir Andrius Palionis.

Maskvos arbitražas nutraukė V. Antonovo bylą prieš Lietuvą (14)

Maskvos arbitražas penktadienį nutraukė 40 mlrd. Rusijos rublių vertės (apie 557 mln. eurų) buvusio bankrutavusio banko „Snoras“ didžiausio akcininko Vladimiro Antonovo inicijuotą bylą prieš Lietuvą.

Su vienu konservatorių reikalavimu „valstiečiai“ sutiko (715)

Valstiečių ir žaliųjų sąrašo lyderis Saulius Skvernelis penktadienį susitiko su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu. Politikas teigia, kad konkretus siūlymas nebuvo išsakytas, bet durys deryboms lieka atviros.

Teisėjų taryba pritarė teisėjo V. Paškevičiaus atleidimui (12)

Teisėjų taryba penktadienį vienbalsiai nusprendė patarti prezidentei atleisti iš pareigų galbūt neblaivų vairavusį teisėją Valerijų Paškevičių. Teisininkas iš pareigų atleidžiamas kaip pažeminęs teisėjo vardą.