Premjeras nurodo užkirsti kelią "politiniam chuliganizmui"

Kaip tokio ekstremizmo pavyzdžius Seimo pirmininkas nurodė "vienos Kauno grupuotės" skleidžiamą "neobolševizmą", pasireiškiantį žmonių skirstymu į proletariatą ("ubagus") ir buržujus ("ponus"), smurtą skatinančius pasisakymus, atvirą ksenofobiją ir nepakantumą "svetimšaliams", skelbiamą vieno iš kandidatų į miesto vadovus programoje, viešus valstybinės vėliavos išniekinimo atvejus, antisemitizmo ir lietuviško nacizmo propagavimą "kokiame nors kalendoriuje".

V. Landsbergio minimą terminologiją naudoja Vytauto Šustausko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga, neseniai sužlugdžiusi rengtą Vienos pokylį Vilniuje.

Užuominos apie "kokį nors kalendorių" greičiausiai taikomos "2000 lietuvio kalendoriui", kurio platinimas jau sustabdytas, argumentuojant tautinės nesantaikos kurstymu.

"Ksenofobija ir nepakantumas svetimšaliams", matyt, priskiriamas nacionalistui Mindaugui Murzai, kuris yra oficialus kandidatas į Šiaulių miesto tarybą Nepriklausomybės partijos sąraše.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (1)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (120)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (13)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (897)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (431)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.