Prasidėjo baikerių sezonas

Savaitgalį sostinę sudrebino vienuoliktasis baikerių sezono atidarymas.
Kaip ir kiekvienais metais pirmojo gegužės šeštadienio popietę baikerių kolona iš įprastos susirinkimo vietos Valakupių paplūdimyje su griausmu patraukė Olandų gatve, Senamiesčiu, Gedimino prospektu link Gariūnuose įsikūrusio Vilniaus automobilių prekybos centro "Geruda".

Kelių policija buvo atlaidi plieninių žirgų savininkams ir leido viršyti greitį. Deja, be reikalo. Kaip pasakojo kelių inspektorius A.Vegys, savaitgalį neapsieita be avarijų.

Skubantys baikeriai partrenkė pėstįjį Vilniaus raj. Gudelių kaime. Sostinėje, Ukmergės ir ieškinės gatvių sankryžoje, susidūrė net penkių lengvųjų automobilių žioplinėjantys vairuotojai.

Beje, šiais metais tai jau antrasis baikerių sezono atidarymas, mat pirmąjį, dar kovo mėnesį prieš savivaldybių tarybos rinkimus suorganizavo Rolandas Paksas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė: Rusijos kariniai veiksmai regione - agresijos demonstravimas prieš Europos sostines (22)

Intensyvėjantis Rusijos karinės galios demonstravimas regione kelia grėsmę ne tik regiono, bet ir visos Europos saugumui, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

G. Landsbergis prabilo apie tolesnius scenarijus (553)

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis prakalbo apie tai, jog jeigu valstiečių ir žaliųjų ultimatumai nepasibaigs bei aiškios pozicijos nebus sudėliotos, konservatorių partija bus opozicijoje bei palaikys tik tuos sprendimus, kurie, jų nuomone, bus naudingi Lietuvai.

Sukrečiančio žiaurumo istorija: kaunietė kaltinama pati marinusi savo sūnų ir rinkusi paramą TV laidose (80)

„Be jokios abejonės – tai viena keisčiausių ir sudėtingiausių bylų, kurias teko tirti“, - DELFI sako Kauno apygardos prokurorė Auksė Lipkevičienė.

Dėl feisbuko įrašo užsitraukė Ž. Pinskuvienės rūstybę: jau sulaukė policijos skambučio (206)

Širvintose vėl verda aistros. Apie galimus rinkimų pažeidimus, kuriuose galbūt dalyvavo ir Širvintų mere Živilė Pinskuvienė, socialiniame tinkle parašiusi moteris sulaukė policijos skambučio. Ž. Pinskuvienė kaltina moterį šmeižtu ir teigia, kad ji už savo žodžius turės atsakyti.

D. Grybauskaitė: saugumo iššūkiai regione padidėję (28)

Saugumo iššūkiai rytinėje Europos dalyje nuolat didėja, o jei pasitvirtins pranešimai, kad nauji Rusijos karo laivai plaukia į Baltijos jūrą, tai būtų dar vienas įrodymas, kad Maskva eskaluoja situaciją tarp Rytų ir Vakarų, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė.