Prasideda tarptautinis festivalis LIFE

 (1)
Lietuvių džiazo atlikėjų ir prancūzų trupės pasirodymu šeštadienį Vilniaus Vingio parke prasideda šeštasis tarptautinis teatro festivalis "LIFE 2000".
Iki birželio 10 dienos truksiančiame festivalyje LIFE bus spektaklių ir jaunimui, ir vaikams, ir tikrosios dramos mylėtojams.

Festivalio atidaryme Vingio parke trupė iš Prancūzijos "Les Commandos Percu" pristatys ugnies, fejerverkų ir ritmo šou "Ugnies koncertą". Prieš prancūzus koncertuos Leonido Šinkarenkos "Jazz Five".

Pasak T. Čižo, saugumo sumetimais miesto savivaldybės ir policijos prašymu, nuo 21 iki 24 valandos bus uždarytas Žvėryno pėsčiųjų tiltas iš Vingio parko į Žvėryną.

Festivalio spektakliai vyks šv. Kristoforo orkestro klube, Kongresų rūmuose, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Jaunimo teatre, Vilniaus paveikslų galerijos rūmų kieme.

BNS paklaustas, festivalio direktorius Tauras Čižas sakė, kad festivalio programoje numatyti spektakliai yra skirti įvairiai publikai.

Pasak jo, su vaikais galima eiti į ispanų trupės "Pep Bou" spektaklį "Ambrossia", kuriame scenoje pasirodo du aktoriai ir 200 tūkst. muilo burbulų.

Jaunimui labiausiai turėtų patikti italo Leo Bassi (Leo Basio) monospektaklis "Slaptieji instinktai", kuriame susipina komedija, agresija, juokas ir inteligencija, o taip pat ispanų Semola teatro spektaklis "Esperanto".

Tikriesiems teatralams siūloma pasižiūrėti Suomijos Takomo teatro spektaklį "Dėdė Vania" ir Maskvos jaunojo žiūrovo teatro pastatymą "Juodasis vienuolis".

Festivalio uždaryme Vilniaus paveikslų galerijos rūmų kieme bus parodytas australų trupės "Strange Fruit" spektaklis "Skrydis".

Bilietus į spektaklius galima įsigyti Lietuvos nacionalinio dramos teatro Vilniuje ir Kauno akademinio dramos teatro kasose.

Bilietai į festivalio spektaklius kainuos nuo 10 iki 70 litų.

Festivalio sąmata yra apie 800 tūkst. litų.

Pirmą kartą festivalis LIFE surengtas 1993 metais.

Pernykštis festivalis buvo pirmoji 2000-ųjų metų paminėjimui skirtos programos "Vilnius 2000" dalis, kuri užbaigiama šių metų festivalio renginiais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (27)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (27)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (100)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.

R. Karbauskis: kai šnekiesi telefonu, netrukus sužino beveik visi (190)

Seimo rinkimus laimėjusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis trečiadienio popietę Vyriausybėje susitiko su premjeru, socialdemokratų vadovu Algirdu Butkevičiumi.

Laiminti rinkimus kalba (12)

Tai pirmi rinkimai, kuriuose politikai prisipažino, kad gramatika tapo valstybinės reikšmės klausimu, nulėmusiu ne vieno kandidato likimą, tad mums, kalbos žmonėms, bent jau šiuo klausimu rinkimai buvo sėkmingi – laimėjo kalba.