Prasideda informacinis karas prieš Baltijos valstybes

 (17)
"Putino išrinkimas keičia situaciją ne tik Rusijoje, bet ir Baltijos regione. Jau rinkimų kampanijos metu santykiai su Baltijos šalimis pakito", antradienį spaudos konferencijoje sakė R. Ozolas.

Jo teigimu, "tai rodo ypač aiškiai, tiesa, ne paties Putino, bet jam artimų žmonių raginimai įvesti ekonomines sankcijas Latvijai, be atsako iš oficialiųjų Maskvos sluoksnių likęs (ultranacionalistų lyderio Vladimiro) Žirinovskio grasinimas panaudoti branduolinį ginklą Baltijos šalių ėjimo į NATO atveju" bei "kai kurie kiti ženklai, kuriuos galima laikyti informacinio karo su Baltijos šalimis pradžia".

Anot centristų lyderio, jis nemano, "kad Lietuva turėtų tylėti kaip vandens į burną prisėmusi, kaip tyli dabar".

"Mes esame laisvas politinio mąstymo subjektas", samprotavo R. Ozolas, pridurdamas, kad "tyla reiškia baimę".

Centro sąjungos pirmininkas pripažino prezidento rinkimų demokratiškumą, įskaitant trijų daugiausiai balsų surinkusių kandidatų politinių pažiūrų įvairovę.

Anot R. Ozolo, "turbūt Rusijai jis (Putinas) yra greičiau vilčių negu realių darbų prezidentas". Pasak centristų lyderio, V. Putino negalima vertinti pagal realius darbus.

R. Ozolo teigimu, "Putino rinkimų akcija buvo Čečėnijos naikinimas". Centristų lyderis pastebėjo, kad V. Putinas apsilankė kovų rajone ir įteikė apdovanojimus "generolams, kurie pagal Europos normas turėtų stoti prieš tarptautinį tribunolą dėl žmogaus teisių pažeidimų".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (89)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (290)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

A. Nikžentaitis – apie Lietuvos kaimynę, kurios vertinti be emocijų neįmanoma: keista situacija (270)

Profesorius, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis sako, kad į visiško tarpusavio supratimo laikus Lietuva ir Lenkija veikiausiai niekada nebesugrįš, tačiau palikti dvišalius santykius tokioje kalno papėdėje, į kokią jie yra nusiritę šiandien, būtų mažiausiai neišmintinga.

Kaunas baigia spręsti darželių problemą (15)

Spręsdama opią vaikų darželių trūkumo problemą, Kauno rajono savivaldybė tikisi šiemet pasiekti lūžį. Pirmadienį bus atidarytos naujos patalpos Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ filiale Akademijos miestelyje – čia įkurdinta daugiau kaip 200 darželinukų.

Baltijos šalys smarkiai išsiskiria pagal rusų kalbos mokymąsi (95)

Anglų kalbos mokymasis tarp Lietuvos moksleivių paplitęs tiek pat, kiek vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES). Pagal rusų kalbos mokymąsi Baltijos šalys smarkiai lenkia kitas Europos valstybes.