Policija vaikėsi pagrobtą S.Povilaičio automobilį

 (9)
Vilniaus policija antradienį po miestą vaikėsi pagrobtą žinomo estrados dainininko Stasio Povilaičio automobilį.
Policijos tarnybų automobiliai nuvažiavo per 100 kilometrų, kol pavijo pagrobtą dainininko "Mercedes" ir sulaikė vagį. Per gaudynes įvyko avarija, kurioje susižalojo nusikaltėlį persekiojęs policininkas.

Apie vidurdienį į policiją paskambino 19-metė dainininko dukra Agnė Povilaitytė ir pranešė, kad Kareivių gatvėje esančioje "Statoil" degalinėje iš matymo pažįstamas vaikinas iš jos atėmė raktelius ir nuvažiavo automobiliu "Mercedes Benz 300", priklausančiu jos tėvui.

A. Povilaitytė policijai taip pat pranešė, kad automobilyje yra mažai degalų, todėl jis būtinai turės sustoti jų prisipilti.

Pasak Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnybos, apie incidentą buvo skubiai pranešta visoms mieste budėjusioms policijos pajėgoms. Geležinio Vilko gatvėje minėtą automobilį pastebėjo Apsaugos policijos ekipažas.

Pastarasis ėmė jį persekioti. Vėliau į persekiojimą įsijungė ir autopatrulis bei Policijos departamento kelių policijos tarnybos ekipažas.

Persekiojamas pagrobtasis "Mercedes" iš Molėtų plento pasuko į Nemenčinės pusę. Už Nemenčinės automobilis užsuko į degalinę, ir ten pagrobėjas buvo sulaikytas.

Pagrobimu įtariamas 19-metis Vadimas Karastiliovas.

BNS žiniomis, per kelerius pastaruosius metus buvo pagrobti du S. Povilaičio automobiliai.

Persekiojant "Mercedes", vienas policijos ekipažas patyrė avariją.

Policijos automobilis "Volkswagen Passat" kelyje iš Molėtų plento link Nemenčinės, mėgindamas išvengti susidūrimo su manevravusiu "Volkswagen Golf", nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į elektros stulpą.

Avarijoje nukentėjo Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos patrulinės tarnybos rinktinės vyresnysis policininkas E. Kaškevičius. Jam lūžo ranka.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse

Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovai (13)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė bei nevyriausybininkai iš Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (2)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė D.Vilytė: premjeras sako netikslią informaciją (57)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako netikslią informaciją kalbėdamas apie tai, kada Viešųjų pirkimų tarnyba sužinojo apie sutartį dėl „auksinių šaukštų“, sako tarnybos vadovė Diana Vilytė.