Policija nesėkmingai ieško pabėgusio suimtojo

21 metų turto prievartavimu kaltinamas Kėdainių rajono Josvainių miestelio gyventojas Tomas Pšemeneckis pabėgo pirmadienio naktį apie 2 valandą, nupjovęs areštinės lango grotas.

Su T. Pšemeneckiu kameroje buvo uždaryti dar du kaltinamieji.

Vienas jų, taip pat turto prievartavimu kaltinamas kėdainietis Gintautas Kutkus, bandė pabėgti su T. Pšemeneckiu, tačiau iškrito iš antro aukšto ir susilaužė dubens kaulus bei koją.

Trečias kameros areštantas greičiausiai bėgti neketino.

Kėdainių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Vida Četrauskienė BNS sakė, kad policija G. Kutkų sulaikė. Jis gydomas Pataisos reikalų departamento ligoninėje Vilniuje.

Dėl suimtojo pabėgimo iškelta baudžiamoji byla.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (5)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.

Siūloma leisti kartu gauti dvi pensijas (29)

Siūloma senatvės pensijas mokėti kartu su netekto darbingumo (invalidumo) ir kitomis pensijomis.

Emigracijos mastai kelia grėsmę: kas valandą iš Lietuvos išvyksta 4-5 žmonės (119)

Dirbančių ir mokesčius mokančių asmenų skaičius Lietuvoje kasmet sparčiai mažėja, traukiasi rinka, mažėja vartotojų, nyksta verslai, ypač - atokesniuose regionuose, ir kyla realios grėsmės Lietuvos ekonomikai.

A. Butkevičius sako, kad premjerai užsienyje domisi jo pašlijusiais santykiais su D. Grybauskaite (156)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad užsienio šalių premjerai jo teiraujasi apie pašlijusius santykius su prezidente Dalia Grybauskaite.