Pasipiktinę vairuotojai blokavo pasienio kelią

Reikšdami nepasitenkinimą Lenkijos muitininkų darbu, krovinių automobilių vairuotojai ketvirtadienį Marijampolės rajone buvo užblokavę kelią Kaunas-Marijampolė-Suvalkai.
Pasak Policijos departamento prie VRM, apie 13 val. 50 min. Kalvarijų pasienio kontrolės punkte susirinko maždaug 100 krovininių automobilių vairuotojų ir, atsistoję ant kelio, blokavo eismą į abi puses.

Apie 14 val. 55 min. kelio blokada buvo nutraukta. Incidentų per blokadą nebuvo.

Su kelią blokavusiais vairuotojais buvo susitikę Lenkijos Budzisko punkto muitinės pareigūnai.

Iki kelio blokavimo, įvažiavimo į Lenkiją laukė 9 kilometrų krovinių automobilių eilė.

Penktadienį ryte eilėje įvažiuoti į Lenkiją prie pasienio kontrolė punkto laukė 3 kilometrų eilė.

Lietuvos pasienio policijos duomeninis, penktadienio naktį Kalvarijos-Budzisko kelio punktą kirto 417 krovinių automobilių. Tai yra truputį daugiau, nei ketvirtadienio naktį.

Lenkijos vyriausiosios muitų valdybos atstovė spaudai Krystina Urbanska BNS korespondentui pripažino, kad eilė ketvirtadienį buvo labai padidėjusi dėl lenkų muitininkų kaltės.

Pasak jos, muitininkai Budzisko poste "per nesusipratimą" buvo pradėję tikrinti krovininių automobilių kėbulus, ieškodami nelegalių keleivių, nors prieš tai peršvisdavo automobilius rentgeno spinduliais.

Atsiklausę vadovybės, lenkų muitininkai atsisakė šios procedūros.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Laiminti rinkimus kalba

Tai pirmi rinkimai, kuriuose politikai prisipažino, kad gramatika tapo valstybinės reikšmės klausimu, nulėmusiu ne vieno kandidato likimą, tad mums, kalbos žmonėms, bent jau šiuo klausimu rinkimai buvo sėkmingi – laimėjo kalba.

S. Skvernelis Vyriausybėje susitiko su A. Butkevičiumi (56)

Seimo rinkimus laimėjusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis trečiadienio popietę Vyriausybėje susitiko su premjeru, socialdemokratų vadovu Algirdu Butkevičiumi.

NATO patvirtina apie du rusų karo laivus, įplaukusius į Baltijos jūrą (201)

Į Baltijos jūrą neseniai įplaukė du Rusijos kariniai laivai, trečiadienį patvirtino NATO.

V. Landsbergis: nežinau, ar partijos lyderis nebus verčiamas daryti kitaip, negu jis galvoja (706)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose galimai koalicijai su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga priešinasi šios partijos patriarchas Vytautas Landsbergis, neoficialiai teigia partijos politikai.

P. Urbšys: dalis konservatorių siekia į intrigas įtraukti D. Grybauskaitę (114)

Dalis konservatorių, nenorintys dalyvauti koalicijoje su „valstiečiais“, su pažymų iš Valstybės saugumo departamento (VSD) reikalavimu bando į politines intrigas įtraukti specialiąsias tarnybas bei šalies vadovę, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) derybininkas Povilas Urbšys.