Pasikorė už vagystę sulaikytas jaunuolis

Ketvirtadienio naktį, prieš pat vidurnaktį, Raseinių policijos komisariato areštinės kameroje rastas pasikoręs sulaikytasis Darius Pocius. Jaunuolį, kuriam šią vasarą būtų sukakę dvidešimt metų, ketvirtadienį už vagystę sulaikė rajono kriminalinės policijos pareigūnai.
Apie 11 valandą Raseinių rajono Kaulakių kaime prie 60-metės moters, einančios keliu link savo namų, dviračiu privažiavo jaunuolis ir atėmė iš jos rankinę, kurioje buvo apie 300 litų, dokumentai ir kiti daiktai.

Nukentėjusiai pavyko greitai paskambinti į rajono policijos komisariatą, ir iš ten į įvykio vietą tuoj pat išvyko kriminalinės policijos pareigūnai.

Kaip pranešė Policijos departamentas, apklausę nukentėjusiąją ir sužinoję, kad jaunuolis dviračiu nuvažiavo Berteškių kaimo kryptimi, policininkai už 500 metrų rado pėdsakus, rodančius, kad dviratininkas per pievelę nuvažiavo į mišką.

Pėdsakais sekdami įtariamąjį, policininkai pėsčiomis nuėjo apie 8 kilometrus ir pastebėjo persekiojamąjį kelyje Raseiniai - Vosyliškis. Pamatęs pareigūnus, bėglys pradėjo greičiau minti pedalus.

Policininkams besivejant jaunuolį, vienas jų iš tarnybinio ginklo į viršų iššovė 6 perspėjamuosius šūvius. Įtariamasis buvo sulaikytas su įkalčiais ir pristatytas į policijos komisariatą.

Jaunuolį sulaikius paaiškėjo, kad tai Kaulakių kaime gyvenantis, nedirbantis, neteistas D. Pocius.

Medžiaga buvo perduota tardymo poskyriui, kur jam turėjo būti iškelta baudžiamoji byla, o sulaikytasis patalpintas į komisariato areštinę.

23 val. 55 min. D. Pocius buvo rastas pasikoręs areštinės kameroje, virvę jis buvo susisukęs iš paklodės.

Pasak areštinės budėtojo, sulaikytasis 10 prieš įvykį buvo prašęs cigarečių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.

Nyderlanduose gyvenantys lietuviai sumišę: gavo tik vieną biuletenį (1)

DELFI gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris piktinasi balsavimo užsienyje nesklandumais. Nusprendusi balsuoti paštu ir gavusi reikalingus dokumentus ji apstulbo: voke biuletenio balsavimui vienmandatėje rinkimų apygardoje – nebuvo. Lietuvos ambasada Nyderlanduose jai paaiškino, kad šis biuletenis vėluoja, tačiau rinkėja piktinasi: kaip taip gali būti, ar tai konspiracija? „Gerai, kad aš pastabi ir pasigedau to biuletenio, bet juk dauguma net nepastebės“, – svarsto ji.

„Istorijos detektyvai“. Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 metų Lietuvos?

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija, - visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918-1920 metais.

I. Vėgėlė. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija: tikslai ambicingi, priemonės neaiškios (24)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų programoje „Orus žmogus – stipri valstybė“ kuriama vizija ir siūlomi sprendimai paremti penkių darnų – darnaus žmogaus, darnios visuomenės, darnaus švietimo ir kultūros, darnios ekonomikos bei darnaus valstybės valdymo – principu. Nors tikslai ambicingi ir gražūs, be argumentų ir veiksmų plano jie lieka tik teiginiais.

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (101)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.