Pasienyje su Lenkija eilės nebėra

Lenkijos pareigūnams ėmus tikrinti kiekvieną įvažiuojantį krovininį automobilį, Kalvarijos pasienio kontrolės punkte (PKP) sekmadienį buvo nusidriekusi didelė automobilių eilė.
Tačiau pernakt visi norėję važiuoti į Lenkiją buvo praleisti per sieną, ir pirmadienį eilių pasienyje nebebuvo.

Lietuvos Pasienio policijos departamentas primena vežėjams, kad Lenkijoje balandžio 30 - gegužės 3 dienomis įvesti eismo apribojimai keliuose.

Pasienio policijos departamentas tokias keliones esant galimybei rekomenduoja atidėti po gegužės 3-sios.

Gegužės 1-oji ir 3-ji Lenkijoje yra nedarbo dienos.

Gegužės 1 ir 3 dienomis nuo 7 iki 22 valandos draudžiamas krovininių automobilių, kurių masė viršija 12 tonų, eismas šios šalies keliais.

Gegužės 2 dieną krovininių automobilių, kurių masė viršija 12 tonų, eismas Lenkijos keliais bus uždraustas nuo 18 iki 22 valandos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: merks lietus, koš žvarbus vėjas (10)

Per artimiausias paras šilumos bus daugiau, bet vargu ar tai pajusime. Dėl šalto lietaus ir žvarbaus vėjo jutiminė temperatūra bus gerokai žemesnė. Panašu, kad šis duetas karaliaus dar ne vieną dieną.

Iš anksto balsavo daugiau nei 2,5 proc. rinkėjų (10)

Ketvirtadienis – paskutinė diena, kai buvo galima balsuoti iš anksto Seimo rinkimų antrajame ture, renkant Seimo narius 68 vienmandatėse apygardose.

Prognozuoja atkeliausiantį arktinį orą (25)

Dar besitikintiems sulaukti bobų vasaros ją jau reikėtų pamiršti, nes atkeliaus vėlyvo rudens orai – lietingi ir vėsūs, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė. Anot jos, galima tikėtis labai šaltų orų, jei šiaurės rytuose jau pasirodė arktinis arba ultrapoliarinis oras.

Vokietis nusprendė išnaudoti paskutinę progą rasti savo dėdę – „vilko vaiką“ (40)

Paskutinį kartą keturiolikos metų Werner Kohn – „vilko vaikas“ buvo pastebėtas Lietuvoje 1948m. ir iki šiol jo paieškos buvo nesėkmingos. „Vilko vaikai“ – tai vaikai, netekę artimųjų, namų, po karo likę visiškoje nežinioje. Po keliasdešimt metų jo sūnėnas Hartmutas Kohn, norėdamas atkreipti dėmesį į „vilko vaikų“ problemą ir tuo pačiu siekdamas rasti savo dėdę, ėmėsi žygio į Lietuvą. Jis nusprendė nukeliauti 750 km pėsčiomis – bėgdamas, važiuodamas dviračiu ir keliaudamas gyvenamuoju automobiliu.

STT byloje įtarimų sulaukęs rinkimų komisijos vadovas L. Lobeckis iš pareigų trauktis neketina (8)

Įtarimų teisėsaugos tyrime sulaukęs konservatorių deleguotas Karoliniškių apygardos L. Asanavičiūtės apylinkės komisijos pirmininkas Seimo rinkimuose Linas Lobeckis sako nesitrauksiantis iš pareigų.