Pasieniečiai nepraleido Rusijos karinių komandų

Lietuvos pasieniečiai prie sienos su Latvija antradienio rytą iš traukinio Sankt Peterburgas - Kaliningradas išlaipino dvi Rusijos karines komandas.
13 kariškių buvo išlaipinti, nes neturėjo Lietuvos krašto apsaugos ministerijos Transportavimo tarnybos leidimų vykti tranzitu per Lietuvos teritoriją, pranešė Lietuvos pasienio policijos departamentas.

Išlaipintieji buvo demobilizuoti Rusijos kariai, vykę iš tarnybos vietos namo į Kaliningrado sritį. Jie buvo beginkliai, bet vilkėjo karinėmis uniformomis ir vietoj pasų turėjo karinius bilietus.

Tą pat dieną 21 val. 25 min. traukiniu Kaliningradas - Sankt Peterburgas Rusijos kariškių karinės komandos buvo išsiųstos atgal į Rusiją.

Operaciją atliko Šiaulių pasienio policijos rinktinės Turmanto geležinkelio pasienio kontrolės punkto pareigūnai.

Karine komanda vadinama daugiau kaip 3 kariškių grupė.

Šiemet tai pirmas atvejis, kai per Lietuvą tranzitu mėgino vykti Lietuvos leidimo neturėjusios Rusijos karinės komandos, kurias Lietuvos pasieniečiai turėjo išlaipinti.

Pernai Lietuvos pasieniečiai išlaipino 4 Rusijos karines komandas, neturėjusias reikiamų dokumentų tranzitui per Lietuvą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Šimašius įvertino R. Karbauskio poziciją dėl būsimo koalicijos derybų (78)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas R. Karbauskis, regis, dirbtinai „užaštrino“ savo kalbėjimą, o koks jis yra derybininkas paaiškės tik prie pačių derybų stalo. Taip teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius.

R. Karbauskis: mes gardžiai pasijuokėme iš Gabrieliaus papildyta 14.13 (1223)

Antrą vietą daugiamandatėje apygardoje per pirmą Seimo rinkimų turą laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininką Gabrielių Landsbergį ištiko psichologinė trauma.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (679)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (157)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (233)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.