Pasieniečiai išlaipino Rusijos karinę komandą

 (1)
Šeštadienį ryte Lietuvos pasieniečiai išlaipino Rusijos karinę komandą, vykusią į Kaliningrado sritį.
Vilniaus pasienio policijos rinktinės Kenos geležinkelio pasienio kontrolės punkte pasieniečiai išlaipino 27 žmonių karinę komandą, pranešė Pasienio policijos departamentas.

Neginkluoti Rusijos kariškiai važiavo traukiniu Maskva - Kaliningradas ir neturėjo Lietuvos Krašto apsaugos ministerijos (KAM) Transportavimo tarnybos leidimo tranzitu vykti per Lietuvos teritoriją.

Tuo pačiu traukiniu vyko dar 8 Rusijos karinės komandos (iš viso 176 kariškiai), turėjusios reikiamus KAM leidimus.

Išlaipintą karinę komandą pasieniečiai traukiniu Vilnius - Gudagojis grąžino į Baltarusiją. Incidentų per išlaipinimo ir išsiuntimo procedūras nebuvo.

Šiemet tai jau antras atvejis, kai pasienyje išlaipinama Rusijos karinė komanda, neturėjusi leidimo tranzitu vykti per Lietuvą.

Praėjusiais metais Lietuvos pasieniečiai išlaipino 4 Rusijos karines komandas, neturėjusias reikiamų dokumentų.

Karine komanda vadinama daugiau kaip 3 kariškių grupė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Šimašius įvertino R. Karbauskio poziciją dėl būsimo koalicijos derybų (77)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas R. Karbauskis, regis, dirbtinai „užaštrino“ savo kalbėjimą, o koks jis yra derybininkas paaiškės tik prie pačių derybų stalo. Taip teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius.

R. Karbauskis: mes gardžiai pasijuokėme iš Gabrieliaus papildyta 14.13 (1223)

Antrą vietą daugiamandatėje apygardoje per pirmą Seimo rinkimų turą laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininką Gabrielių Landsbergį ištiko psichologinė trauma.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (679)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (157)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (233)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.