Partijos turės atsiskaityti už rinkiminės kampanijos lėšas

Rinkimų įstatymas numato, kad rinkimų rezultatus VRK privalo paskelbti per savaitę nuo rinkimų dienos.

Per 25 dienas nuo rezultatų paskelbimo rinkimuose dalyvavusios partijos VRK turi pateikti finansines ataskaitas apie rinkimų kampanijai gautas lėšas ir jų panaudojimą. Ši suma negali viršyti pusės milijono litų.

Praėjus 20 dienų po rezultatų paskelbimo, partijos turi uždaryti specialias rinkimų lėšoms skirtas sąskaitas, o jei tai nebus padaryta laiku, lėšos iš šių sąskaitų bus pervedamos į valstybės biudžetą.

Sekmadienį vykusiuose savivaldybių rinkimuose daugiausia mandatų gavo Naujoji sąjunga, antroje vietoje - Valstiečių partija, treti - konservatoriai.

Miestų ir rajonų tarybų kadencija yra treji metai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prezidentūra siūlo atsisakyti neskaidrių vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose

Prezidentūra siūlo atsisakyti galimybės bendrovėms pirkti paslaugas iš joms pavaldžių įstaigų be viešojo pirkimo konkursų.

M. Lingė: iki rinkimų sumažinti Seimo narių skaičiaus neįmanoma (2)

Seimo kadencijai einant į pabaigą užregistruota „darbiečių“ iniciatyva mažinti parlamentarų yra rinkiminė ir neįgyvendinama, konstatavo Prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.

M. Mažvydo bibliotekos atstovai: baldai pirkti pagal ekonominio naudingumo kriterijų (1)

Neseniai po rekonstrukcijos duris atvėrusi nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka teigia, kad nestandartinius baldus pirko remiantis ekonominio naudingumo kriterijumi ir tariantis su Viešųjų pirkimų tarnyba.

DELFI debatuose – G. Paluckas prieš L. Kasčiūną (10)

Antradienį nuo 11 val. DELFI konferencijoje diskutuos Vilniaus vicemeras socialdemokratas Gintautas Paluckas ir konservatorius, kandidatas į krašto apsaugos ministrus Laurynas Kasčiūnas.

Seime – siekis užnerti apynasrį paramos ir labdaros teikėjams (1)

Seimas apsispręs, ar užkirsti kelią galimiems interesų konfliktams valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse teikiant paramą ir labdarą – ketinam priimti šią veiklą sugriežtinančias pataisas.