Parlamentarų atlyginimai nebus karpomi

 (5)
Seimo etikos ir procedūrų komisija persigalvojo ir nusprendė siūlyti valdybai nemažinti atlyginimo 19 parlamentarų, kurie kovo mėnesį nedalyvavo daugiau kaip ketvirtadalyje Seimo arba komitetų posėdžių.
Šį savo sprendimą komisija grindžia tuo, jog sutapo kai kurių Seimo komitetų darbo laikas, be to, parlamentarai turėjo neatidėliotinų reikalų rinkimų apygardose, nes dėl savivaldybių tarybų rinkimų suaktyvėjo politinis gyvenimas.

Dar prieš tris savaites siūliusi šiems parlamentarams sumažinti atlyginimus, komisija tvirtino, kad rinkimų kampanija nėra svari posėdžių praleidimų priežastis.

Komisija Seimo valdybai taip pat pasiūlė trečdaliu sumažinti atlyginimą dalį balandžio mėnesį vykusių posėdžių praleidusiems Valstiečių partijos lyderiui Ramūnui Karbauskiui ir iš įkalinimo įstaigos pirma laiko paleistam Audriui Butkevičiui. Pirmasis praleido 5 iš 8 plenarinius posėdžius, kuriuose vyko iš anksto numatyti balsavimai, o antrasis - tris.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (1)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (50)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (162)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (43)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (185)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.