Parlamentarai užtaria Seimo pirmininką

 (63)
Seimo konservatoriai bei kitoms frakcijoms priklausantys parlamentarai Generalinės prokuratūros reikalauja nustatyti Jono Urkos ir Vytauto Landsbergio parašų autentiškumą.
"Daugelį metų dirbdami su dokumentais, pasirašytais Seimo pirmininko, gerai pažįstame jo parašą, todėl galime teigti, kad šis parašas, kaip ir pati demonstruojama sutartis, yra suklastoti ir parengti šmeižimo tikslais prasidedančios rinkimų kampanijos išvakarėse", rašoma kreipimesi į Generalinį prokurorą Kazį Pėdnyčią.

Dokumentą pasirašė konservatoriai Algirdas Katkus, Petras Šakalinis, Alfonsas Andriuškevičius, Vilija Aleknaitė - Abramikienė, socialdemokratas Rolandas Zuoza ir jaunalietuvis Stanislovas Buškevičius.

Nors šiems parlamentarams nekyla abejonių, jog klastotėje yra ne V. Landsbergio parašas, jie norėtų, kad tai būtų atitinkamų institucijų patvirtinta arba paneigta.

Skandalingai pagarsėjęs verslininkas J. Urka viešai paskelbė, kad Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis jam penkerius metus neva skolingas 100 tūkst. JAV dolerių ir pareiškė ketinąs dėl šios skolos išieškojimo kreiptis į teismą.

J. Urka kaip V. Landsbergio skolos įrodymą spaudai pateikė 1995 metų gegužės 20 diena datuotą "paskolos sutartį". Tačiau joje nėra tokioms sutartims būtinų rekvizitų - skolintojo ir skolininko adresų, asmens kodų bei kt. Net tariamas V. Landsbergio parašas nepanašus nė į vieną jo parašą ant Seimo pirmininko pasirašytų dokumentų.

J. Urkos teigimu, V. Landsbergio vardu pinigus iš jo skolinosi jau miręs Seimo narys akademikas Raimundas Rajeckas.

V. Landsbergis kategoriškai paneigė kada nors skolinęsis pinigų iš verslininko J. Urkos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (228)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (65)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (1178)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (223)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.