Panevėžys įvaizdžiui gerinti už 20 tūkst. litų sukūrė miesto logotipą

 (111)
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Panevėžio miesto šventės metu miesto savivaldybė turėtų pristatyti naujai sukurtą miesto logotipą - taip ji tikisi pagerinti savo įvaizdį Lietuvoje. Panevėžio miesto tarybos opozicija projektą pradėjo vadinti miesto lėšų švaistymu.
© ELTA
Naujasis miesto simbolis bei prie jo priderintas dizaino stilius miestui atsiėjo 20 tūkst. litų. Logotipe, kurį sukūrė konkurso būdu atrinkta bendrovė "Lukrecija", dominuoja šūkis "Panevėžys - nauja kryptis".

Savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Irma Gritėnienė Eltai aiškino, kad logotipas bus naudojamas visoje su miestu susijusioje reklaminėje medžiagoje. "Tyrimai rodo, kad Panevėžio gyventojų nuomonė apie miestą yra geresnė, nei kitų Lietuvos gyventojų nuomonė apie jį. Norime pagerinti šią nuomonę", - optimizmo neslėpė I. Gritėnienė.

Panevėžio dienraščio "Panevėžio rytas" pirmadienio straipsnyje cituojami miesto tarybos opozicijos nariai, kurie piktinasi, jog logotipas jiems yra nesuprantamas - neaišku, ką juo norima pasakyti. Vadinasi, lėšos jam buvo išleistos veltui. Be to, opozicija laikraštyje piktinasi, kad logotipo projektas buvo vykdomas be tarybos žinios.

Logotipe esantį šūkį pernai sugalvojo viešųjų ryšių įmonė "Viešųjų ryšių partneriai", laimėjusi konkursą miesto rinkodaros planui sukurti ir už darbus gavusi 67 tūkst. litų. Iš šios sumos maždaug pusė buvo skirta gyventojų nuomonei tirti, įvertino I. Gritėnienė.

Bendrovės sukurtame rinkodaros plane numatyta, jog, pirma, miestas turi skelbtis siekiantis regiono lyderio pozicijos. Antra, miestas turi investuotojams pranešti, kad jame yra palanki verslo aplinka. Trečia, mieste turi vykti turiningas viešas gyvenimas, apie kurį turi būti sužinoma už jo ribų.

I. Gritėnienė papildė, kad investuotojams vilioti bus išleistas investuotojo gidas, antrą rugsėjo savaitgalį mieste bus surengta verslo konferencija, vėliau į jį bus atvežami įvairių ambasadų ekonomikos atašė.

"Verslininkams akcentuosime, kad miesto valdžia jiems sukuria palankias sąlygas. Yra programos remti smulkiam ir vidutiniam verslui, smulkios įmonės atleidžiamos nuo įvairių mokesčių. Pas mus yra pigi darbo jėga ir palyginti pigi žemė, geras susisiekimas su Ryga ir Vilniumi", - miesto privalumus vardijo valdininkė.

Anot jos, vykdydamas rinkodaros planą Panevėžys pradėjo dalyvauti įvairiose tarptautinėse parodose. I. Gritėnienės žiniomis, be Panevėžio, Lietuvoje miesto rinkodaros planus turi parengęs tik Alytus, o Vilnius kryptingai reklamuoja tik savo turizmą.

Miesto viešųjų ryšių biudžetas, iš kurio finansuojama miesto reklama, šįmet siekia apie 500 tūkst. litų.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Biudžetininkų kantrybė senka: sako, kad pravalgome valstybės pinigus, o mes nesuduriame galo su galu (127)

Vyriausybė neskuba apsispręsti, ar pridėti pusantro euro prie bazinio dydžio, nuo kurio priklauso biudžetinių įstaigų darbuotojų ir valstybės tarnautojų atlyginimai. Biudžetininkai pyksta: jeigu jie ir toliau bus ignoruojami, iš kitų šalių teks kviestis ne tik statybininkus, bet ir tarnautojus.

Kaune į diakonus pirmą kartą įšventinti penki vedę vyrai (18)

Šeštadienį Kauno Šventųjų apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, susirinkus gausiai tikinčiųjų miniai, penki vedę įvairių profesijų vyrai įšventinti diakonais.

Pasaulį sudrebinęs desertas – jau Lietuvoje: už porciją ledų moka 4 eurus ir dar stovi eilėse (388)

Nors mūsų pokalbio metu Laurynas Rimavičius naujai įkurtoje ledų kavinėje dirbo tik antrą dieną, jo veidą jau puošė plati šypsena – Palangoje pristatęs naujovę jis kaipmat susilaukė stulbinančio poilsiautojų dėmesio.

Lietuva – viena iš nedaugelio ES šalių, parėmusių Britaniją teritoriniame ginče su Mauricijumi (50)

Lietuva šią savaitę buvo viena iš nedaugelio šalių, Jungtinėse Tautose (JT) parėmusių Britaniją jos teritoriniame ginče su Indijos vandenyne esančia valstybe Mauricijumi.

Laikinasis LNOBT vadovas S. Žutautas: teatre raganų medžioklės nebus (33)

Penkiolika metų Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui (LNOBT) vadovavusį Gintautą Kėvišą birželio viduryje pakeitęs bankininkas, finansų ekspertas Sigitas Žutautas tikina nepradėsiąs teatre raganų medžioklės ir žada dirbti su visais, kurie to norės ir sieks būti naudingi įstaigai.