Panevėžys įvaizdžiui gerinti už 20 tūkst. litų sukūrė miesto logotipą

 (111)
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Panevėžio miesto šventės metu miesto savivaldybė turėtų pristatyti naujai sukurtą miesto logotipą - taip ji tikisi pagerinti savo įvaizdį Lietuvoje. Panevėžio miesto tarybos opozicija projektą pradėjo vadinti miesto lėšų švaistymu.
© ELTA
Naujasis miesto simbolis bei prie jo priderintas dizaino stilius miestui atsiėjo 20 tūkst. litų. Logotipe, kurį sukūrė konkurso būdu atrinkta bendrovė "Lukrecija", dominuoja šūkis "Panevėžys - nauja kryptis".

Savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Irma Gritėnienė Eltai aiškino, kad logotipas bus naudojamas visoje su miestu susijusioje reklaminėje medžiagoje. "Tyrimai rodo, kad Panevėžio gyventojų nuomonė apie miestą yra geresnė, nei kitų Lietuvos gyventojų nuomonė apie jį. Norime pagerinti šią nuomonę", - optimizmo neslėpė I. Gritėnienė.

Panevėžio dienraščio "Panevėžio rytas" pirmadienio straipsnyje cituojami miesto tarybos opozicijos nariai, kurie piktinasi, jog logotipas jiems yra nesuprantamas - neaišku, ką juo norima pasakyti. Vadinasi, lėšos jam buvo išleistos veltui. Be to, opozicija laikraštyje piktinasi, kad logotipo projektas buvo vykdomas be tarybos žinios.

Logotipe esantį šūkį pernai sugalvojo viešųjų ryšių įmonė "Viešųjų ryšių partneriai", laimėjusi konkursą miesto rinkodaros planui sukurti ir už darbus gavusi 67 tūkst. litų. Iš šios sumos maždaug pusė buvo skirta gyventojų nuomonei tirti, įvertino I. Gritėnienė.

Bendrovės sukurtame rinkodaros plane numatyta, jog, pirma, miestas turi skelbtis siekiantis regiono lyderio pozicijos. Antra, miestas turi investuotojams pranešti, kad jame yra palanki verslo aplinka. Trečia, mieste turi vykti turiningas viešas gyvenimas, apie kurį turi būti sužinoma už jo ribų.

I. Gritėnienė papildė, kad investuotojams vilioti bus išleistas investuotojo gidas, antrą rugsėjo savaitgalį mieste bus surengta verslo konferencija, vėliau į jį bus atvežami įvairių ambasadų ekonomikos atašė.

"Verslininkams akcentuosime, kad miesto valdžia jiems sukuria palankias sąlygas. Yra programos remti smulkiam ir vidutiniam verslui, smulkios įmonės atleidžiamos nuo įvairių mokesčių. Pas mus yra pigi darbo jėga ir palyginti pigi žemė, geras susisiekimas su Ryga ir Vilniumi", - miesto privalumus vardijo valdininkė.

Anot jos, vykdydamas rinkodaros planą Panevėžys pradėjo dalyvauti įvairiose tarptautinėse parodose. I. Gritėnienės žiniomis, be Panevėžio, Lietuvoje miesto rinkodaros planus turi parengęs tik Alytus, o Vilnius kryptingai reklamuoja tik savo turizmą.

Miesto viešųjų ryšių biudžetas, iš kurio finansuojama miesto reklama, šįmet siekia apie 500 tūkst. litų.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Paskelbta tarptautinė įtariamojo keturių savo artimųjų nužudymu paieška (40)

Paskelbta tarptautinė savo artimųjų nužudymu Kauno rajone įtariamojo paieška, BNS antradienį sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

E. Žiobienė: o kai pamatome sumuštą mamą, kam pranešame (20)

Ne tik vaikams, bet ir nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems suaugusiems pagalbos mechanizmai stringa. Tokią situaciją atskleidė vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, per vaiko teisių apsaugai skirtą konferenciją savo pranešime apžvelgusi problematiką per Kėdainiuose nužudyto keturmečio Mato atvejo analizę.

Seimas svarstys, ar skirti papildomas išmokas už gimusius dvynukus ar trynukus (7)

Seimas antradienį svarstys, ar dvynukų, trynukų ar ketvertuko ne anksčiau kaip 2015 metų pavasarį susilaukę tėvai atgaline tvarka galėtų tikėtis padidintų išmokų - į valstybės paramą pretenduotų šeimos, vaikų, kuriems dar nesukako dveji metai, susilaukusios iki 2017 metų, nuo kada mokamos papildomos išmokos.

Iki reikiamo stažo pritrūko dviejų mėnesių: dabar negaliu sau leisti net varškės sūrelio (294)

Dviejų kambarių butelyje Vilniaus Šnipiškių rajone Žaneta gyvena viena. Iš pradžių nusižudė jos vyras, vėliau mamos išsižadėjo sūnus, o galiausiai nudvėsė ir vėžiu susirgęs šunelis, bent kiek praskaidrindavęs kasdienybę.

Orai: reikia sulaukti balandžio (16)

Iki trečiadienio galėsime pasidžiaugti saulėtu dangumi, nors bus vėjuota, visgi vyraus pakankami šilti orai.