P. Gražulio „Už Lietuvą, vyrai!“ – potencialus muzikinis hitas?

 (347)
*
*
© DELFI

Seksualinių mažumų eitynėse siautėjęs ir penkių pareigūnų išneštas Seimo narys Petras Gražulis internautus įkvėpė naujam žygdarbiui. Jo šūkavimai penkių pareigūnų glėbyje („Už Lietuvą, vyrai!“) jau tapo muzikiniu kūriniu.

Socialiniuose tinkluose jau sklinda kūrinys „Pistonai vs. Petras Gražulis - Mesgėjai (Už Lietuvą) (Leandro Yamamoto Club Mix)“.

Politiko gerbėjai gerokai padirbėjo su garsine medžiaga iš eitynių už lygybę bei įvairių viešų P. Gražulio pasisakymų.

To rezultatas – net 6 minučių trukmės „house“ stiliaus muzikinis kūrinys, kuriame pagrindinę partiją „atlieka“ P. Gražulis.

Ir tai ne vienintelis P. Gražulio „Už Lietuvą, vyrai!“ muzikinis variantas.

Tai toli gražu ne pirmas pokštas po „tvarkiečio“ siautėjimo eitynėse „Už lygybę“. P. Gražulis tapo anekdotų bei montažų herojumi ir netgi naujuoju dainos „I Believe I Can Fly“ („Aš tikiu, kad galiu skristi“, - angl.) veidu.

www.DELFI.lt
 
347
Registruoti (0) Anonimiški (347)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

„Pumpurėliai“: apie Putiną Kauno krautuvėj ir makiažo fanatikus

2015 sausio mėn. 30 d. 09:33
„Pumpurėliai“: apie Putiną Kauno krautuvėj ir makiažo fanatikus
Pirmąkart pamatę šių video ciklą tikriausiai pagalvosite, kad personažus garsino profesionalūs aktoriai. Iš tiesų, kiekvienas mūsų toks ir yra. Gyvenime turime daugybę kaukių, mumyse gyvena dešimtys herojų. „Pumpurėliai“ - būdas į save pažvelgti iš kitos pusės. Pamatyti, kad svarbu ne tai, kas esame, kiek mums metų, ar kokia mūsų socialinė padėtis. Svarbu tai, ką galvojame ir ką kalbame.

L. Linkevičius apie sankcijas: buvo priimtas optimalus sprendimas (51)

2015 sausio mėn. 30 d. 07:37
Į neeilinį posėdį susirinkusi Europos Sąjungos užsienio reikalų taryba nusprendė pratęsti dabar galiojančias sankcijas Maskvai.

Toliau šelps Rusiją milijonais eurų (35)

2015 sausio mėn. 30 d. 07:24
Rusijai didinant savo karinę galią Kaliningrado srityje ir aštrinant situaciją Ukrainoje, Europos Sąjunga 2014-2020 metų finansiniu laikotarpiu Lenkijos, Lietuvos ir Kaliningrado srities bendradarbiavimo per sieną programai skiria 67 mln. eurų.

Kodėl savivaldos rinkimai – vieni neįdomiausių (14)

2015 sausio mėn. 30 d. 07:14
Dėl galimybės pirmą kartą tiesiogiai rinkti savo miestų ir rajonų merus galime tikėtis ir didesnio nei 50 proc. rinkėjų aktyvumo artėjančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose, portalui LRT.lt teigia politologas Vytautas Dumbliauskas.

Dėl merų postų nekovoja šeši dabartiniai savivaldybių vadovai (7)

2015 sausio mėn. 30 d. 06:48
Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, visi 60 merų dalyvauja savivaldos rinkimuose, bet šeši iš jų nebesivaržys dėl mero posto, rašo savaitraštis „Veidas“.