P. Gražulio „Už Lietuvą, vyrai!“ – potencialus muzikinis hitas?

 (347)
Seksualinių mažumų eitynėse siautėjęs ir penkių pareigūnų išneštas Seimo narys Petras Gražulis internautus įkvėpė naujam žygdarbiui. Jo šūkavimai penkių pareigūnų glėbyje („Už Lietuvą, vyrai!“) jau tapo muzikiniu kūriniu.
*
*
© DELFI

Socialiniuose tinkluose jau sklinda kūrinys „Pistonai vs. Petras Gražulis - Mesgėjai (Už Lietuvą) (Leandro Yamamoto Club Mix)“.

Politiko gerbėjai gerokai padirbėjo su garsine medžiaga iš eitynių už lygybę bei įvairių viešų P. Gražulio pasisakymų.

To rezultatas – net 6 minučių trukmės „house“ stiliaus muzikinis kūrinys, kuriame pagrindinę partiją „atlieka“ P. Gražulis.

Ir tai ne vienintelis P. Gražulio „Už Lietuvą, vyrai!“ muzikinis variantas.

Tai toli gražu ne pirmas pokštas po „tvarkiečio“ siautėjimo eitynėse „Už lygybę“. P. Gražulis tapo anekdotų bei montažų herojumi ir netgi naujuoju dainos „I Believe I Can Fly“ („Aš tikiu, kad galiu skristi“, - angl.) veidu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Išpažintis po savaitės kariuomenėje: net nesitikėjo, kad taip bus (99)

Klaipėdietis Viktoras (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) kartu su dar 494 jaunuoliais jau savaitę atlieka privalomąją pradinę karo tarnybą. Iki šiol kariuomenės gyvenimu pernelyg nesidomėjęs vaikinas DELFI sutiko papasakoti, kaip šiuo metu leidžia dienas.

D. Grybauskaitė: apsisprendimas kovoti už Tėvynės laisvę – didžiausias meilės savo šaliai pavyzdys (21)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, minėdama Lietuvos laisvės dieną, susitiko su partizanu, kariu savanoriu Antanu Lukša.

Policijos veteranai: labai gerai suprantame kolegą pasienietį (166)

Po Lietuvą sukrėtusio įvykio pasienyje, kaip nuo sužeidimų mirė pagalba kontrabandininkams įtariamas jaunuolis, Policijos veteranų asociacija išplatino viešą kreipimąsi.

Kodėl šie metai – itin šilti? (5)

Klimatas ir orai – du skirtingi ir nepainiojami dalykai, todėl, kol pirmasis šiltėja, antrasis ne visada gali džiuginti šiluma. Taip sako klimatologė Audronė Galvonaitė.

Feisbukas ošia: okupuotoje Krymo dalyje – vieša odė Stalinui (232)

Viešoje erdvėje pradėjo plisti įrašas iš šią vasarą Sevastopolyje vykusios šventės. Jame užfiksuota, kaip kelios dešimtys vyresnio amžiaus žmonių klauso pusamžio atlikėjo, ant scenos atliekančio dainą, skirtą, anot jo, šauniajam Stalinui.