Orai: šeštadienį snigti liausis, šalskita savaitę temperatūra kris iki -14

 (20)
Ketvirtadienį prasidėjęs snygis tęsis ir visą penktadienį, prognozuoja sinoptikai. Savaitgalį viena kita snaigė dar gali pasirodyti, tačiau sniegas nebus gausus. Orai vis labiau vės.
Orai: šeštadienį snigti liausis, šals
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Anot sinoptikė Juditos Liukaitytės, penktadienį Lietuvos orus ir toliau lems šalia esantis ciklonas.

„Snigs visą dieną. Vėjas toliau bus besikeičiančios krypties, vidutinio stiprumo. Kai kur papustys. Temperatūra svyruos apie 2–7 laipsnius šalčio“, – LRT radijui sakė ji.

Sniego laukiama ir ateinančią naktį, bet jo jau bus mažiau.

„Šeštadienio dieną pasnyguriuos tik kai kur, gali iškristi vos viena kita snaigė. Vėjas pasisuks iš šiaurės rytų, bus vidutinio stiprumo“, – prognozavo sinoptikai.

Šeštadienio naktis bus vėsesnė – apie 7–12 laipsnių šalčio. Dieną termometrų stulpeliai rodys 5–10 šalčio.

Sekmadienis, pasak J. Liukaitytės, taip pat turėtų būti gana gražus, didelio sniego nenumatoma. Toliau vyraus šiaurės rytų vidutinio stiprumo vėjas, tačiau turėtų būti dar vienu kitu laipsnių vėsiau – naktį oras šals iki 9–14 laipsnių, dieną spaus apie 6–11 laipsnių šaltukas.

Didesnių orų pasikeitimų nenumatoma ir kitos savaitės pabaigoje.

„Sniego tikimybė ir toliau bus gana maža, vėjas gana silpnas. Jis pasisuks daugiau iš pietryčių. Temperatūra naktį kris žemiau 10 laipsnių – bus apie 10–14 laipsnių šalčio, dieną bus apie 5–10 šalčio“, – teigė J. Liukaitytė.

www.lrt.lt
Registruoti (0) Anonimiški (20)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

A. Nikžentaitis: bendra pasaulio lietuvių „Tautiška giesmė“ grindžia pamatus dvigubos pilietybės įvedimui (1)

„Švęsdama liepos 6-tąją Lietuvos visuomenė ir valstybė grįžta prie logiškų savo šaknų“, - interviu teigia istorijos profesorius Alvydas Nikžentaitis. Pasak jo, šventė yra tarsi priemonė žadinti, budinti, kurti vienybės jausmą kaip priklausomybės tai bendruomenei patvirtinimą.

Kauniečiai atsipalaidavo prie vandens (2)

Karštasis savaitgalis kauniečius išginė į miesto pliažus. Ne išimtis ir Kauno marių pakrantės. Nors vanduo šiame telkinyje jau pradėjęs žydėti, tai nesutrukdo žmonėms atsivėsinti.

Tautiška giesmė kiršina lietuvius: kalta viena raidė (92)

Dabartinis Lietuvos himnas ne jungia lietuvius, o atskiria gyvenančius svetur. Taip interviu DELFI teigė Algirdas Kaušpėdas, problemos sprendimą matantis raidėje „s“.

Naktinė Palanga: alkoholis į ir iš kūnų, muštynės „8 prieš 3“ ir per kraštus besiliejanti aistra (167)

Į Palangą atvykę poilsiautojai nenurimo ir naktį – visą dieną laiką leidę pajūryje vakare jie suplūdo į J. Basanavičiaus gatvę.

Po trumpalaikio romano – tiesiu taikymu pas medikus (103)

Vasaros karščiai, atostogos ir apnuoginti kūnai kelia aistrų audras ir skatina užmegzti atsitiktines pažintis. Su jų pasekmėmis susiduriantys venerinių ligų specialistai teigia matantys įvairiausių reakcijų, kai žmogus išgirsta sifilio ar kitos lytiškai plintančios ligos diagnozę.