Orai: šeštadienį snigti liausis, šalskita savaitę temperatūra kris iki -14

 (20)
Orai: šeštadienį snigti liausis, šals
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Ketvirtadienį prasidėjęs snygis tęsis ir visą penktadienį, prognozuoja sinoptikai. Savaitgalį viena kita snaigė dar gali pasirodyti, tačiau sniegas nebus gausus. Orai vis labiau vės.

Anot sinoptikė Juditos Liukaitytės, penktadienį Lietuvos orus ir toliau lems šalia esantis ciklonas.

„Snigs visą dieną. Vėjas toliau bus besikeičiančios krypties, vidutinio stiprumo. Kai kur papustys. Temperatūra svyruos apie 2–7 laipsnius šalčio“, – LRT radijui sakė ji.

Sniego laukiama ir ateinančią naktį, bet jo jau bus mažiau.

„Šeštadienio dieną pasnyguriuos tik kai kur, gali iškristi vos viena kita snaigė. Vėjas pasisuks iš šiaurės rytų, bus vidutinio stiprumo“, – prognozavo sinoptikai.

Šeštadienio naktis bus vėsesnė – apie 7–12 laipsnių šalčio. Dieną termometrų stulpeliai rodys 5–10 šalčio.

Sekmadienis, pasak J. Liukaitytės, taip pat turėtų būti gana gražus, didelio sniego nenumatoma. Toliau vyraus šiaurės rytų vidutinio stiprumo vėjas, tačiau turėtų būti dar vienu kitu laipsnių vėsiau – naktį oras šals iki 9–14 laipsnių, dieną spaus apie 6–11 laipsnių šaltukas.

Didesnių orų pasikeitimų nenumatoma ir kitos savaitės pabaigoje.

„Sniego tikimybė ir toliau bus gana maža, vėjas gana silpnas. Jis pasisuks daugiau iš pietryčių. Temperatūra naktį kris žemiau 10 laipsnių – bus apie 10–14 laipsnių šalčio, dieną bus apie 5–10 šalčio“, – teigė J. Liukaitytė.

www.lrt.lt
 
20
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Atleistas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 00:39
Ketvirtadienį vykusio tarybos posėdžio metu atleistas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius socialdemokratas Gedeminas Vyšniauskas.

A. Ažubalis: pasaulis ritasi katastrofos link (75)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:02
Europos Sąjungai delsiant imtis griežtesnės politikos Rusijos atžvilgiu, buvęs užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis sako, kad atėjo laikas Lietuvai ir jos sąjungininkėms imtis ryžtingų veiksmų ir pamokyti pietines šalis, „trukdančias kurti bendrą ES frontą“.

JAV manevrams į Baltijos šalis siunčia tankus (470)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 20:21
JAV karinės pajėgos, pastiprintos tankais, netrukus vyks į Rytų Europą, kad dar kartą užtikrintų NATO sąjungininkes, nerimaujančias dėl Rusijos intervencijos Ukrainoje, ketvirtadienį pranešė Pentagono pareigūnai.

Iš policijos gavo ne baudą, o meškiuką parengta pagal DELFI skaitytojų komentarus (54)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 19:24
Klaipėdoje nutikęs įvykis, kuomet pradėjusią gimdyti žmoną į ligoninę vežęs vyras buvo nubaustas už greičio viršijimą ir priverstas 20 minučių laukti, kol policininkai pildė protokolus, papiktino skaitytojus. Komentaruose DELFI skaitytojai baisėjosi policininkų nesupratingumu ir dalinosi savo patirtimi. Paaiškėjo, kad panašios situacijos nutinka dažnai, tik pareigūnų reakcija būna skirtinga.

Į Kultūros ministeriją sugrįžo du viceministrai (1)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 19:07
Šią savaitę į kultūros viceministro pareigas grįžo dirbti archeologas Romas Jarockis.