Olimpiečiams bus išmokėta 3,9 milijono litų

 (8)
Vyriausybė pasiryžusi pinigines premijas Sidnėjaus olimpiadoje medalius pelniusiems ir kitiems gerai pasirodžiusiems mūsų sportininkams bei jų treneriams išmokėti iki šio mėnesio 20 dienos. ELTA praneša, kad taip nuspręsta pirmadienį Vilniuje įvykusiame Premjero Andriaus Kubiliaus ir finansų ministro Vytauto Dudėno susitikime.
Iš viso olimpiečiams ir jų treneriams bei pagalbininkams premijuoti reikia 3 milijonų 993 tūkstančių litų. Finansų ministerijos skaičiavimu, 2,6 milijono litų gali skirti Kūno kultūros ir sporto departamentas iš jam šiemet valstybės biudžete numatytų lėšų, Eltai sakė finansų ministro patarėja Rima Kaziliūnienė. Likusią sumą turės pridėti Vyriausybė iš savo rezervo fondo, nes olimpiečių rezultatai pranoko lūkesčius ir premijavimui šiemet numatytą lėšų sumą.

Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus pirmasis pavaduotojas Arūnas Kazlauskas Eltai sakė, kad Olimpiadoje ne komandinėse varžybose pirmąją vietą iškovojęs disko metikas Virgilijus Alekna ir šaulė Daina Gudzinevičiūtė gaus po 400 tūkstančių litų, bronzos medalius pelniusios dvi irkluotojos bei viena dviratininkė - po 150 tūkst. Lt. Du sportininkai- baidarininkas ir penkiakovininkas - užėmę septintąsias vietas, premijuojami po 30 tūkst. Lt, aštuntą vietą pelnęs vienas imtynininkas - 20 tūkst. Lt. Vienas boksininkas, pasidalinęs 5-8 vietomis, turėtų gauti 37,5 tūkst. Lt. Treneriams skiriamos 50 procentų sportininko gauto piniginio prizo išmokos.

Piniginiai prizai trečiąją vietą iškovojusiai vyrų krepšinio rinktinei bus nustatyti tokia tvarka: 1,8 mln. Lt (premija už vieną bronzos medalį 150 tūkst. Lt padauginta iš žaidėjų - dvylika - skaičiaus) dalijama pagal indėlį žaidimo ir pasirengimo metu tarp sportininkų, trenerių, masažuotojų, mokslininkų. A.Kazlausko teigimu, premijoms skirta suma bus paskirstyta kartu su komandos treneriu, kapitonu ir Krepšinio federacijos prezidentu.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: pirmąjį balandžio savaitgalį – ypatinga šiluma prognozė kitai savaitei (1)

Atsisveikindamas kovas šalį palaistys pavasarišku lietumi, o balandis prasidės ypatingai: savaitgalį mėgausimės dar šį pavasarį neregėta beveik 20 laipsnių šiluma.

S. Skvernelis vis sulaukia siūlymų kurti naują frakciją (142)

„Yra tokių pasiūlymų, yra kalbų, bet manau, kad tai kol kas yra ankstyva.<...> Yra nemažai frakcijos narių ir tai jau ne vienetai ir ne dešimtys, kurie nori matyti tą rezultatą, kurį mes žadėjome žmonėms. Man yra džiugu, kad tokių Seimo narių yra, nes ir aš esu orientuotas į rezultatą, o ne procesą,“ – sako premjeras Saulius Skvernelis, paklaustas, ar bendražygiai jam nesiūlo kurti naujos jo paties frakcijos. Vis dėlto, jei pritrūktų politinės valios įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, S. Skvernelis sako neatmetantis galimybės dar šioje kadencijoje matyti ir naują valdančiąją koaliciją. Apie šias ir kitas politines aktualijas pokalbis su Ministru Pirmininku laidoje „Dėmesio centre“.

Anglijoje gyvenanti lietuvė: taip jau yra, jeigu gyveni skurdžiau, esi tylesnis, iš tavęs tyčiojasi (109)

Egidijus Anupraitis per kelias dienas liūdnai pagarsėjo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Paaiškėjo, kad vaikinas mokėsi Liverpoolio universitete, tačiau grįžo atgal į Lietuvą.

L. Linkevičius prašo Vokietijos ministro perduoti Lietuvai Nepriklausomybės aktą (249)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį paprašė Vokietijos diplomatijos vadovo Sigmaro Gabrielio perduoti Lietuvai Berlyno diplomatiniame archyve rastą 1918-ųjų vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės aktą.

SADM skandale aiškėja naujos aplinkybės: darbuotojai pasakoja apie klastingas schemas (103)

DELFI aprašius situaciją, kai apie galimą valstybės lėšų švaistymą Socialinės apsaugos ir darbo ministrui (SADM) pranešusios Vaikų išlaikymo fondo darbuotojos sulaukė sistemos kirčio – buvo pradėta ieškoti, kaip jas nubausti, į viešumą ėmė kilti naujos detalės.