Olimpiečiams bus išmokėta 3,9 milijono litų

 (8)
Vyriausybė pasiryžusi pinigines premijas Sidnėjaus olimpiadoje medalius pelniusiems ir kitiems gerai pasirodžiusiems mūsų sportininkams bei jų treneriams išmokėti iki šio mėnesio 20 dienos. ELTA praneša, kad taip nuspręsta pirmadienį Vilniuje įvykusiame Premjero Andriaus Kubiliaus ir finansų ministro Vytauto Dudėno susitikime.
Iš viso olimpiečiams ir jų treneriams bei pagalbininkams premijuoti reikia 3 milijonų 993 tūkstančių litų. Finansų ministerijos skaičiavimu, 2,6 milijono litų gali skirti Kūno kultūros ir sporto departamentas iš jam šiemet valstybės biudžete numatytų lėšų, Eltai sakė finansų ministro patarėja Rima Kaziliūnienė. Likusią sumą turės pridėti Vyriausybė iš savo rezervo fondo, nes olimpiečių rezultatai pranoko lūkesčius ir premijavimui šiemet numatytą lėšų sumą.

Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus pirmasis pavaduotojas Arūnas Kazlauskas Eltai sakė, kad Olimpiadoje ne komandinėse varžybose pirmąją vietą iškovojęs disko metikas Virgilijus Alekna ir šaulė Daina Gudzinevičiūtė gaus po 400 tūkstančių litų, bronzos medalius pelniusios dvi irkluotojos bei viena dviratininkė - po 150 tūkst. Lt. Du sportininkai- baidarininkas ir penkiakovininkas - užėmę septintąsias vietas, premijuojami po 30 tūkst. Lt, aštuntą vietą pelnęs vienas imtynininkas - 20 tūkst. Lt. Vienas boksininkas, pasidalinęs 5-8 vietomis, turėtų gauti 37,5 tūkst. Lt. Treneriams skiriamos 50 procentų sportininko gauto piniginio prizo išmokos.

Piniginiai prizai trečiąją vietą iškovojusiai vyrų krepšinio rinktinei bus nustatyti tokia tvarka: 1,8 mln. Lt (premija už vieną bronzos medalį 150 tūkst. Lt padauginta iš žaidėjų - dvylika - skaičiaus) dalijama pagal indėlį žaidimo ir pasirengimo metu tarp sportininkų, trenerių, masažuotojų, mokslininkų. A.Kazlausko teigimu, premijoms skirta suma bus paskirstyta kartu su komandos treneriu, kapitonu ir Krepšinio federacijos prezidentu.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

16 metų teko rinktis: seksas arba smūgiai ir pažeminimas (1)

Seksas arba smūgiai ir pažeminimas – tokią dilemą kone kasnakt turėdavo spręsti Edita. Galiausiai supratusi, kad taip tęstis negali, kartu su 6 vaikais gyvenimą ji pradėjo nuo nulio – 7-iese jie dabar gyvena iš minimalaus atlyginimo.

Orai pareikalaus geležinės kantrybės (20)

Šiomis dienomis nesinorės net nosies kišti laukan: pūs smarkus vėjas, dangų gaubs lietumi besitaškantys debesys.

Socialinės problemos – grėsmė valstybės saugumui (39)

Radikalių politinių veikėjų iškilimas JAV ir Europoje rodo, kad negebama spręsti įvairių socialinių problemų, ir, jei tam nebus skiriama reikiamo dėmesio, gali kilti rimtų grėsmių šalių saugumui. Taip projekto „Lietuva3“ diskusijoje „Saugumas transformacijų laikais: nuo valstybės iki tavęs“ kalbėjo tarptautinio saugumo ir nekonvencinių grėsmių ekspertė Merilando universiteto mokslininkė ICONS projektui Eglė Murauskaitė.

B. Jelcino bendražygis: Rusija vis dar serga imperializmo liga (134)

Buvusio Rusijos prezidento Boriso Jelcino bendražygio Genadijaus Burbulio teigimu, nors prieš 25 metus pavyko taikiai išardyti SSRS, Rusija iki šiol neatsikratė imperialistinio sindromo.

Teismo sprendimą Vijūnėlės dvaro byloje paskelbs dar šiemet (18)

Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo Generalinės prokuratūros skundą dėl vadinamojo Vijūnėlės dvaro Druskininkuose statybų.