Nuskriaudė rėmėją?

 (1)
Artūras Paulauskas
Šeštadienį Naujoji sąjunga (NS) surengė II suvažiavimą. Jame dalyvavo per 600 delegatų.

Be kitų svečių, delegatus pasveikino ir Kėdainių verslininkas V.Uspaskichas.

Jis kvietė socialliberalus nepamiršti rėmėjų ir įsipareigojimų jiems. NS vicepirmininkas Gediminas Dalinkevičius LŽ sakė, kad V.Uspaskichas, ragindamas neužmiršti įsipareigojimų ir juos vykdyti, kalbėjo ne apie įsipareigojimus jam, kaip rėmėjui, o apie partijos pažadus rinkėjams apskritai.

Jis taip pat pabrėžė, kad V.Uspaskichas negalėtų reikalauti daugiau dėmesio, nes nėra ir nebuvo vienas pagrindinių partijos rėmėjų. Socialliberalai teigia, kad V.Uspaskichui priklausančios firmos prieš savivaldybių rinkimus rėmė tik kai kuriuos propagandinius renginius keliuose rajonuose.

3 tūkst. narių turinčios NS pirmininkas Artūras Paulauskas kalbėjo, kad vykdyti reformas ir pertvarkyti gyvenimą šalyje turi vidurio politinės jėgos.

"Būtent socialliberalizmas, kurio pamatinės vertybės yra laisvė, socialumas, socialinė santarvė, teisingumas, gali įveikti jau dešimtmetį Lietuvoje vyraujantį susipriešinimą, susiskirstymą į nesutaikomą dešinę ir kairę, į brazauskininkus ir landsbergininkus", - sakė NS lyderis.

A.Paulauskas sukritikavo valdančiąją daugumą. "Valdžia rimtai serga, ji pakirsta korupcijos vėžio", - akcentavo NS lyderis. Tiesa, socialliberalams teko pripažinti, kad jų meras Šilutėje Algirdas Balčytis irgi "paslydo", pasinaudojo tarnybine padėtimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (85)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (318)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.