"Nuosaikieji" sutinka būti pašalinti iš partijos

 (8)
Nuosaikieji konservatoriai neketina keisti savo sprendimo atsiriboti nuo "motininės" konservatorių partijos ir sutinka būti iš jos pašalinti.
"Nesureikšminame konservatorių Priežiūros komiteto sprendimo - jeigu jie jau nusprendė pašalinti Gediminą Vagnorių, taip pat ir visus kitus po poros savaičių, tai yra jų sprendimas, mes čia neturime ką pridurti", BNS korespondentui sakė Nuosaikiųjų (konservatorių) frakcijos seniūnas Rimantas Pleikys.

Šis klausimas buvo aptariamas trečiadienį vykusiame Nuosaikiųjų (konservatorių) frakcijos posėdyje. Tačiau, R. Pleikio teigimu, jam buvo skirta "15 sekundžių, ir tuo kalba buvo baigta".

"Tai - jau vakarykštė diena. Turime svarbesnių reikalų", sakė Seimo narys.

Posėdyje nuosaikieji konservatoriai aptarė darbinius reikalus - ketvirtadienio Seimo posėdžio darbotvarkę, finansines valstybės problemas.

Kaip žinoma, dvylika ekspremjero G. Vagnoriaus šalininkų Seime kovo pabaigoje atskilo nuo Konservatorių frakcijos ir susibūrė į Nuosaikiųjų (konservatorių) frakciją.

Pirmadienį posėdžiavęs konservatorių partijos priežiūros komitetas nusprendė iš partijos pašalinti Gediminą Vagnorių, o kitiems jo šalininkams iki balandžio 15 pasiūlyta apsispręsti dėl narystės konservatorių partijoje.

Jei jie iki to laiko negrįš į Seimo konservatorių frakciją, jie nebebus laikomi partijos nariais.

Patys G. Vagnoriaus šalininkai sprendimą pašalinti jį iš konservatorių partijos įvertino kaip dar vieną žingsnį, tolstant nuo partijos rinkimų programos, bei atsisakymą siekti dialogo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ekspertas: Rusijos karinis biudžetas – ne pasirodymui ar šantažui, jis – karui (23)

„Rusijos ekonomika traukėsi, tačiau karinis biudžetas – ne. Tai skirta ne pasirodymui ar šantažui, tai - karui. Klausimas tik, kur vyks veiksmas ir ar būsime pasirengę laiku. Žinoma, tą mūšį mes laimėsime, yra vienintelis klausimas – kokia kaina. Greiti Rusijos veiksmai dramatiškai išbrangins mūsų sąnaudas, bet iš esmės, vis tiek pralaimės Rusija. Mūsų uždavinys - kad tai suprastų ir pati Rusija. Jie neturi jokių šansų“, – interviu DELFI sakė Lenkijos mokslininkas, politologas, Lenkijos Užsienio reikalų ministro patarėjas prof. Przemyslawas Zurawskis vel Grajewskis. Jis kalba apie tai, kad Baltarusija gali tapti lengvu taikiniu Rusijai, kurį galima pristatyti kaip didelę imperinę sėkmę, Rusijos pasaulio suvienijimo etapą.

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (2)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (48)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (84)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (89)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.