"Nuosaikieji" prašo įvertinti LTB valdybos atleidimą

 (1)
Seimo Nuosaikiųjų konservatorių frakcijos nariai Elvyra Kunevičienė ir Alfonsas Bartkus prašo įvertinti Romualdo Visokavičiaus vadovautos Lietuvos taupomojo banko (LTB) valdybos atleidimą bei naujos banko valdybos paskyrimą.
Apie tai kalbama E. Kunevičienės ir A. Bartkaus paklausime Valstybės kontrolieriui Jonui Liaučiui bei finansų ministrui Vytautui Dudėnui.

Seimo narių paklausime teigiama, jog paskyrus naują Algimanto Križinausko vadovaujamą LTB valdybą, į banką grąžinami iki R. Visokavičiaus dirbusios Vyginto Bubnio komandos žmonės. V. Bubnio vadovauta valdyba buvo atstatydinta, Valstybės kontrolei nustačius rimtų banko veiklos pažeidimų.

Naujosios LTB valdybos narys Dalius Darulis V. Bubnio vadovavimo metu buvo atsakingas už LTB vidaus auditą ir paskolų kontrolę.

A. Križinauskas tuo metu buvo finansų ministras ir, pasak paklausimo autorių, "nemažai prisidėjo prie finansinių manipuliacijų, užfiksuotų valstybės kontrolės".

R. Visokavičiaus vadovaujama LTB valdyba banko tarybos sprendimu buvo atleista kovo 21 dieną.

Vyriausybė pareiškė, jog sprendimas atleisti R. Visokavičiaus vadovaujamą valdybą priimtas dėl LTB vadovybės išlaidavimo bei bankui nesuformavus būtinų atidėjimų.

R. Visokavičius teigė esąs atleistas dėl politinių priežasčių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (29)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (44)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (402)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (69)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (145)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.