Nuosaikieji konservatoriai seniūnu išsirinko R. Pleikį

 (1)
Seimo Nuosaikiųjų (konservatorių) frakcijos seniūnu išrinktas Rimantas Pleikys. Apie tai antradienį Seimo posėdžio pradžioje paskelbė pirmininkaujantis Arvydas Vidžiūnas.
Nuosaikiųjų frakcija susikūrė praėjusį ketvirtadienį, ekspremjero Gedimino Vagnoriaus šalininkams atskilus nuo "motininės" Tėvynės sąjungos frakcijos.

Nuosaikiesiems konservatoriams dar priklauso Vytautas Pakalniškis, Saulius Šaltenis, Kęstutis Skrebys, Alfonsas Bartkus, Elvyra Kunevičienė, Birutė Visokavičienė, Nijolė Oželytė, Alfonsas Vaišnoras, Juozas Listavičius, Jonas Mocartas.

N. Oželytė ir K. Skrebys pašalinti iš konservatorių partijos už kritiką jos vadovų atžvilgiu, G. Vagnorius sustabdė savo narystę pats.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (27)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Naktinis Kaunas nušvis naujomis spalvomis (3)

Šviesų festivalio "Spalvotas Kaunas" organizatoriai planuoja bent kelias naktis specialiais žibintais apšviesti žinomiausius Kauno architektūros objektus, dovanodami jiems naują spalvotą rūbą.

Panevėžio valdančiuosius palieka socialdemokratai (10)

Panevėžio valdančiąją koaliciją, piktindamiesi administracijos reorganizavimu ir koalicijos sutarties pažeidimu, paliko socialdemokratų frakcija.

Išvardino Darbo partijos nuopelnus: „papuošė“ Lietuvą kaip jokia kita (27)

Darbo partija nesiekė, kad jos programa atitiktų tikrovę, o tik prirašė bet ko, kad vėl pritrauktų rinkėjus, LRT RADIJUI sako politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

„Nematoma Lietuvos istorija“: nevaldoma situacija Panevėžyje (14)

1999-ųjų sausį Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos skyriaus vyriausiąjį prokurorą Gintautą Sereiką pakirtę šūviai Lietuvos visuomenę supurtė lyg elektrošokas.