NS prasižengusiam merui nurodė atsistatydinti

 (2)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) pirmininkas Artūras Paulauskas pranešė, jog prasižengusiam savo partijos nariui, Šilutės rajono merui Algirdui Balčyčiui nurodė atsistatydinti.
Ketvirtadienį konferencijoje A. Paulauskas pranešė, jog NS apsvarstė A. Balčyčio sprendimą paskirti savo verslo bendrovėms dalį valstybės lėšų, skirtų uragano padarytiems nuostoliams atlyginti.

Šilutės rajono meras A. Balčytis savo įmonėms paskyrė 84,5 tūkst. litų arba beveik 15 proc. rajonui nuostoliams padengti skirtų lėšų.

Pasak A. Paulausko, nustatyta, kad meras pažeidė Viešų ir privačių interesų derinimo įstatymą.

"Mes padarėme išvadą, kad A. Balčytis pažeidė ne tik įstatymą, bet ir darbo drausmę, moralės principus ir pareikalavome atsistatydinti iš Šilutės mero pareigų", teigė A. Paulauskas.

Pasak jo, bus kontroliuojama, ar A. Balčytis vykdys įpareigojimą, taip pat žadėjo, kad mero potvarkis, kuriuo paskirstytos lėšos, bus atšauktas.

NS pirmininkas teigė, kad A. Balčytis Šilutėje buvo vienas iš labiausiai patyrusių NS narių ir kol kas neaišku, ar NS Šilutėje kels kitą kandidatą į merus. A. Paulauskas neatmetė galimybės, kad NS dėl to neteks vieno iš vienuolikos savo merų.

Šilutės rajone renkant merą, su NS atstovu A. Balčyčiu konkuravo Valstiečių partijos atstovas Romualdas Naujokas.

Valstiečių partija Šilutės rajono taryboje gavo daugiausia - 7 iš 27 mandatų. Naujoji sąjunga taryboje turi 6 mandatus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus niūrūs (1)

Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (595)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (103)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (38)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (837)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.