NS nesijungs prie naujosios kairiųjų koalicijos

Centristine save laikanti Naujoji sąjunga (NS, socialliberalai) sveikina kairiųjų - LDDP ir Socialdemokratų partijų - sudarytą rinkimų koaliciją, kartu leisdama suprasti, jog neprisijungs prie naujojo darinio.
"Beveik dešimtmetį postringavusios partijos pagaliau rado sąlyčio taškų bendram darbui pradėti. Šalies rinkėjams bus aiškiau, kokia partija atstovauja socialdemokratinėms vertybėms", sakoma pirmadienį išplatintame NS pareiškime.

Jame kartu primenama, kad "už borto" liko dar viena socialdemokratinė partija "Socialdemokratija - 2000".

"Tikimės, kad naujai besiformuojantis darinys nebus nukreiptas prieš centro partija save laikančią NS, kaip kad spaudoje pasisakė kai kurie "kairės pusės" politiniai lyderiai", pažymima NS pareiškime.

Praėjusį savaitgalį LDDP ir socialdemokratai paskelbė sudarantys rinkimų koaliciją. Partijos delegavo po 25 savo atstovus į koalicijos tarybą bei ketina parengti bendrą rinkimų programą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (63)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (207)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (182)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.