Niekaip durų išlaužti nepajėgiantis Lietuvos karys tapo interneto hitu

 (376)
1,23 mln. peržiūrų „Youtube“ – vos per savaitę. Daugelis Lietuvos įžymybių apie tokį populiarumą gali tik pasvajoti. O Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas tai pasiekė. Pakako internautams parodyti vieną vaizdo siužetą iš pratybų, kuriose bataliono karys su sunkiasvoriu kūju niekaip nepajėgia išlaužti durų.
Niekaip durų išlaužti nepajėgiantis Lietuvos karys tapo interneto hitu
© youtube.com

Trumpą siužetą iš pratybų „Youtube“ patalpino pats Algirdo batalionas. Jame Lietuvos karys sunkiai talžo duris kūju, o du jo kolegos nekantriai laukia galimybės įsiveržti į patalpą. Laukia. Ir dar laukia. Ir dar. Dešimtys smūgių kūju – ir jokio rezultato. Tuomet ne itin sėkmingą šturmą paspartina kitas Algirdo bataliono karys, kūjui nepasidavusias duris įveikiantis vienu kojos spyriu.

Šį siužetą, internautų teismui pateiktą tik rugpjūčio 20 d., jau peržiūrėjo daugiau kaip 1,23 mln. „Youtube“ vartotojų, jis pasklido ir po socialinius tinklus bei įvairiausius pokštų portalus.

Bataliono vadas: gal kariai pajuokavo

Algirdo bataliono vadas, majoras Ričardas Dumbliauskas DELFI patvirtino, kad alinanti ir bevaisė kario kova su durimis – autentiški kadrai iš jo vadovaujamo bataliono pratybų.

„Jie turėjo pratybas, gal 2008 m., Danijoje, Oksbolyje. Čia seniai“, - sakė R. Dumbliauskas, pridurdamas, kad durys vis dėlto buvo atidarytos.

Tokio populiarumo internete Algirdo bataliono vadas prisipažino nesitikėjęs.

„Mačiau, paplito. Ir rusai žiūrėjo, ir amerikiečiai. Nesitikėjome“, - teigė kariškis.

Paklaustas, ar nebijo barimo iš Krašto apsaugos ministerijos už tai, kad lietuvių kariai tapo internetiniu pokštu, R. Dumbliauskas teigė nemanantis, kad taip iš kariuomenės padaryta pajuokos objektas. Esą galbūt jo bataliono kariai sąmoningai suvaidino nevykusį patalpos šturmą.

„Man atrodo, kad ten suvaidino kareivukai, ir viskas. Pasiaiškinti reikia. Bet panašu“, - reziumavo R. Dumbliauskas.

www.DELFI.lt
Registruoti (1) Anonimiški (375)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Įspėja dėl stipraus vėjo (29)

Sekmadienį dalis gyventojų į savo mobiliuosius telefonus gavo įspėjimus apie artėjančius stipraus vėjo gūsius.

L. Linkevičius: būtina skirti daugiau dėmesio migraciją skatinančių konfliktų sureguliavimui (40)

Europos Sąjunga (ES), siekdama užkirsti kelią naujoms su migrantais susijusioms tragedijoms, turi daugiau dėmesio skirti migraciją skatinančių konfliktų priežasčių šalinimui, teigia Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius,.

Aiškėja pirmieji konservatorių lyderio rinkimų rezultatai nuolat atnaujinama (1430)

Sekmadienį baigėsi balsavimas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderio rinkimuose, po kurių paaiškės, ar konservatoriai turės naują vedlį pirmajame ture, ar jo pavardė išaiškės per antrąjį turą.

VRM nori, kad policijos vadovą ir toliau skirtų prezidentas (14)

Vidaus reikalų ministerija (VRM) mano, kad policijos generalinį komisarą ir toliau turėtų skirti prezidentas.

Išslydo žemė iš po kojų: vyras pareikalavo ištirti vaikų DNR (1002)

Linai šeima šventas dalykas, todėl nurijo nuoskaudą, kai vyras pareikalavo DNR tyrimais patvirtinti, kad ilgai laukti vaikai – jo.