Niekaip durų išlaužti nepajėgiantis Lietuvos karys tapo interneto hitu

 (375)
1,23 mln. peržiūrų „Youtube“ – vos per savaitę. Daugelis Lietuvos įžymybių apie tokį populiarumą gali tik pasvajoti. O Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas tai pasiekė. Pakako internautams parodyti vieną vaizdo siužetą iš pratybų, kuriose bataliono karys su sunkiasvoriu kūju niekaip nepajėgia išlaužti durų.
Niekaip durų išlaužti nepajėgiantis Lietuvos karys tapo interneto hitu
© youtube.com

Trumpą siužetą iš pratybų „Youtube“ patalpino pats Algirdo batalionas. Jame Lietuvos karys sunkiai talžo duris kūju, o du jo kolegos nekantriai laukia galimybės įsiveržti į patalpą. Laukia. Ir dar laukia. Ir dar. Dešimtys smūgių kūju – ir jokio rezultato. Tuomet ne itin sėkmingą šturmą paspartina kitas Algirdo bataliono karys, kūjui nepasidavusias duris įveikiantis vienu kojos spyriu.

Šį siužetą, internautų teismui pateiktą tik rugpjūčio 20 d., jau peržiūrėjo daugiau kaip 1,23 mln. „Youtube“ vartotojų, jis pasklido ir po socialinius tinklus bei įvairiausius pokštų portalus.

Bataliono vadas: gal kariai pajuokavo

Algirdo bataliono vadas, majoras Ričardas Dumbliauskas DELFI patvirtino, kad alinanti ir bevaisė kario kova su durimis – autentiški kadrai iš jo vadovaujamo bataliono pratybų.

„Jie turėjo pratybas, gal 2008 m., Danijoje, Oksbolyje. Čia seniai“, - sakė R. Dumbliauskas, pridurdamas, kad durys vis dėlto buvo atidarytos.

Tokio populiarumo internete Algirdo bataliono vadas prisipažino nesitikėjęs.

„Mačiau, paplito. Ir rusai žiūrėjo, ir amerikiečiai. Nesitikėjome“, - teigė kariškis.

Paklaustas, ar nebijo barimo iš Krašto apsaugos ministerijos už tai, kad lietuvių kariai tapo internetiniu pokštu, R. Dumbliauskas teigė nemanantis, kad taip iš kariuomenės padaryta pajuokos objektas. Esą galbūt jo bataliono kariai sąmoningai suvaidino nevykusį patalpos šturmą.

„Man atrodo, kad ten suvaidino kareivukai, ir viskas. Pasiaiškinti reikia. Bet panašu“, - reziumavo R. Dumbliauskas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Lajų take pasijuto nepageidaujami: liepė kabarotis patiems (11)

Anykščių regioniniame parke esantis medžių lajų takas laimi tarptautinius apdovanojimus, tačiau nesvetingas šeimoms su mažais vaikais. Tuo praėjusį savaitgalį įsitikino vilnietė Violeta: ją su metukų neturinčiais dvyniais atsisakė užkelti keltuvu – esą jis skirtas tik neįgaliesiems.

Didžiojoje Britanijoje žuvusio lietuvio istorija sugraudino dosnius žmones (15)

Didžiosios Britanijos Visbičo mieste mirtinai partrenkto lietuvio palaikai jau gali būti saugiai gabenami namo į Lietuvą – dosnūs žmonės greičiau negu per savaitę jau paaukojo 4060 svarų (5256 eurus).

Širvintų merė Ž. Pinskuvienė pribloškė poliklinikos darbuotojus (185)

Antradienį skubos tvarka iš pareigų atleista Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Nijolė Dimšienė. Naują vadovę Liudmilą Braškienę pristačiusi merė, „darbietė“ Živilė Pinskuvienė, nepaaiškino vadovų kaitos priežasčių, praneša krastonaujienos.lt.

Socialdemokratai nepasakė, kas pakeis R. Šalaševičiūtę (10)

Socialdemokratai neišduoda galimų kandidatų į sveikatos apsaugos ministro postą, iš jo pasitraukus Rimantei Šalaševičiūtei.

Socdemai neišdrįso bausti R. Malinausko papildyta 17.29 (255)

Antradienio popietę į Vyriausybę rinkosi Socialdemokratų valdyba – skandaluose klimpstanti partija tarėsi dėl kylančių bėdų. Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ir vėl iš balos išlipo sausas – jo narystė partijoje nebus suspenduota.