Nemokamai dalijo eglių šakasatnaujinta 17.30 val.

 (20)
Lietuvos miestų centrinėse aikštėse penktadienį buvo nemokamai dalinamos eglių šakos.
Kalėdinių eglių išpardavimas
Kalėdinių eglių išpardavimas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Žmonėms eglių šakas dalino šalies miškų urėdijos, pranešė Lietuvos radijas.

123 Lietuvos vietose jau antrus metus miškininkai nemokamai dalino eglių šakas. Šiemet akcijos „parsinešk Kalėdas į savo namus“ organizatoriai planavo išdalinti ne mažiau kaip 100 tūkstančių eglišakių, nes pernai norinčių namus papuošti eglės šaka susirinko daugiau nei tikėtasi.

Taip tikimasi pristabdyti nelegalų jaunų eglučių kirtimą ir padėti neišgalintiems nusipirkti gyvo medelio.

Tuo metu įvairių rūšių kirstinės eglutės kainuoja nuo 15 iki 100 litų.

Eglučių kainos išlieka panašios kaip ir pernai, o masinė jų prekyba prasidėjo nuo lapkričio mėnesio vidurio. Prekybininkai prognozuoja, kad šiemet bus paklausios dirbtinės eglutės.

www.lrt.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Į Lietuvą atvyksta Rusijos ginkluotės kontrolės inspektoriai (2)

Pirmadienį Krašto apsaugos ministerija (KAM) informavo – į Lietuvą tikrinti vieną Lietuvos kariuomenės dalinį atvyksta Rusijos ginkluotės kontrolės inspektoriai.

Seimo nariai pašiurpo: jų nebenori saugoti (9)

Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo Vyriausybei iš policijos saugomų objektų sąrašo išbraukti Seimo viešbutį Vilniuje. Parlamento vadovybė su tuo nesutinka ir prašo pastatą saugoti toliau.

„Granatos live“ festivalyje sučiupo marihuanos rūkytojus (2)

Kaišiadorių rajone vykęs festivalis „Granatos live“ praėjo sklandžiai, praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Tačiau pareigūnai sučiupo marihuanos rūkytojus, gauta pranešimų apie vagystes, sugadintą inventorių, tačiau rimtų nusikaltimų išvengta.

NATO oro policija praeitą savaitę kilo 5 kartus (7)

Praėjusią savaitę Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai iš Šiaulių oro bazės kilo penkis kartus atpažinti ir palydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių orlaivių. Lietuvos oro erdvės pažeidimų neužfiksuota.

„120s“ žinios: naftos kainos ir ateinančio karščio rekordai

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: naftos kainos - rekordiškai mažos. O kada pigs degalai?, ,eteorologai prognozuoja rekordą, Rusijos kova su Vakarais žengia į naują etapą, orų prognozė ir dienos kadras.