Neblaivus "Aro" pareigūnas mosikavo ginklu

 (2)
Per incidentą niekas nenukentėjo.

18 val. 45 min. į policiją kreipėsi 19-metis E. G. ir pranešė, kad po Kaišiadorių miestą važinėja automobilis, kurio keleivis per langą mosikuoja ginklu.

Gavę pranešimą, Kaišiadorių policijos komisariato pareigūnai Birutės gatvėje sulaikė 19-mečio T. P. vairuojamą automobilį "Volkswagen Golf" ir jame važiavusį GRR rinktinės "Aras" Kauno kuopos 29 metų vyresnįjį policininką K. Š.

Iš "Aro" pareigūno, kurio kraujyje buvo rasta 2,27 promilės alkoholio, paimtas tarnybinis pistoletas "ČZ 75". Sulaikomas K. Š. nesipriešino.

GRR "Aras" vyresnysis komisaras Ignas Šulinskas BNS sakė, kad K. Š. buvo sulaikytas ne tarnybos metu, vilkėjo civiliais rūbais. Dėl įvykio atliekamas tarnybinis patikrinimas. Iki jo pabaigos "Aro" pareigūnas laikinai nušalintas nuo tarnybos.

K. Š., kaip ir kiti "Aro" pareigūnai, turi teisę po tarnybos nešiotis ginklą. Pasak komisaro I. Šulinsko, aiškinamasi, kodėl K. Š. išsitraukė ginklą iš dėklo.

K. Š. gyvena Kaišiadoryse. Automobiliu jis važiavo kartu su savo draugu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

V. Baltraitienė: J. Miliaus atleidimas yra politizuotas premjeras atleidimą vadina teisėtu (1)

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė sako, jog Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimas yra politizuotas ir kol kas neaišku, kas nuo spalio 5 dienos laikinai vadovaus tarnybai.

Nedrausmingiems parlamentarams siūloma nurėžti algas (5)

Seimo nariui, be svarbios pateisinamos priežasties nedalyvavusiam Seimo posėdžiuose, kuriuose iš anksto buvo numatyti ir numatytu laiku įvyko balsavimai dėl teisės aktų priėmimo, to mėnesio atlyginimą siūloma sumažinti po 5 procentus už kiekvieną praleistą posėdį. Taip pat po 5 procentus siūloma sumažinti parlamentaro algą už kiekvieną praleistą komiteto ir komisijos posėdį.

Po J. Miliaus atleidimo – P. Gražulio užuominos dėl interpeliacijos J. Olekui A. Butkevičius tikina, kad atleidimas – teisėtas (12)

Aukštus reikalavimus kitiems keliantys Socialdemokratai turėtų jų laikytis savo gretose, teigia „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Seimo narys Petras Gražulis. Taip jis komentavo trečiadienį Vyriausybės priimtą sprendimą atleisti Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių.

Į kampą įvarytas ministras atsisakys ir atlyginimo, ir išmokos? (127)

Keturias praėjusios savaitės dienas dokumentuose sirgęs, bet realybėje rinkimų kampanijoje dalyvavęs susisiekimo ministras socialdemokratas Rimantas Sinkevičius ketina už tas dienas neprašyti nei atlyginimo, nei „Sodros“ mokamos išmokos.

Pamirštos socialdemokratų istorijos: dėl vienų bąla iš pykčio, dėl kitų – rausta iš gėdos (90)

Artėjant Seimo rinkimams, LRT RADIJAS transliuoja specialias laidas, skirtas pristatyti debatų dalyvius. Trečiadienį debatuose susitinka Lietuvos socialdemokratų partija ir Darbo partija. Su pirmosios veikla ir istorija kviečiame susipažinti.