Naujoji sąjunga atsiribojo nuo V.Šustausko šūkių

 (1)
Naujoji sąjunga (NS, socialliberalai) atsiriboja nuo antisemitinių Kauno mero Vytauto Šustausko šūkių.
Tai sakoma antradienį išplatintame NS informacinio centro pranešime spaudai.

8 vietas Kauno savivaldybėje turinti NS rėmė V. Šustausko kandidatūrą į miesto merus. Jo vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga turi 11 iš 41 vietos miesto taryboje.

V. Šustauskas yra viešai samprotavęs apie žydų neva "supirktas" centrines Kauno bei Vilniaus gatves ir neseniai piktinosi Lietuvos vyriausybės atstovais, kurie, viešėdami Izraelyje, užsideda žydiškas apeigines kepuraites. Per jo rėmėjų mitingus Kaune būta antisemitinių plakatų.

Susirūpinimą dėl V. Šustausko pareiškimų pareiškė Lietuvos žydų bendruomenės atstovai bei Izraelio ambasada.

Atsiribodama nuo V. Šustausko antisemitinių šūkių, NS kartu teigia, kad "pasaulyje kol kas nieko nesugalvota geriau už demokratiją".

"Lietuvos laisvės sąjunga laimėjo rinkimus, todėl būtent V. Šustauskas nusipelno mero kėdės", sakoma socialliberalų pareiškime.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Karbauskis: koaliciją galime suformuoti ir be konservatorių ar socialdemokratų koalicijos sudėtis lieka neaiški (460)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) valdančiąją koaliciją gali suformuoti ir be partijų, kurios užėmė antrą bei trečią vietą rinkimuose, jei šios nenorės bendradarbiauti, sako LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Po neseniai pasibaigusių konsultacijų tarp LVŽS ir TS-LKD partijos liko prie savo ankstesnių nuostatų: „valstiečiai-žalieji“ nori plačios koalicijos su konservatoriais ir socialdemokratais bei nenori dirbti su Liberalų sąjūdžiu, tuo tarpu konservatoriai nenori daugumos su socialdemokratais ir koalicijoje mieliau matytų liberalus.

Pareigūnų profsąjungos į Telšių raj. žuvusio pareigūno tyrimą žada įtraukti švedų ekspertus (6)

Pareigūnų profesinės sąjungos Telšių raj. tarnybos metu žuvusio pareigūno atvejį žada analizuoti pasitelkiant švedų ekspertus. Anot Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS), po nelaimės niekas nepasikeitė, naujos tragedijos galime sulaukti bet kada.

Seimo komitetas nori Vyriausybės išvados dėl kompensacijų mirusių pensininkų paveldėtojams (10)

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas prašo Vyriausybės išvados dėl kompensacijų iki 2014 metų gegužės mirusių pensininkų paveldėtojams - joms reikėtų beveik 30 mln. eurų.

Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais (807)

Konservatoriai išsakė nuostatą, kad koalicijoje su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taip pat kategoriškai atsisako derėtis su socialdemokratais bei nori, kad specialiosios tarnybos patikrintų visus parašą ant koalicijos sutarties dedančius partijų lyderius.

S. Skvernelis: Prezidentė „valstiečiams“ neminėjo galimų koalicijos partnerių (16)

Pirmadienio pokalbyje su prezidente galimi koalicijos partneriai minimi nebuvo, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis.