Nauji demokratijos daigai Kauno miesto taryboje

 (18)
Sudaryta miesto seimininku apskritojo stalo bendrija.

Penktadienį naujoji Kauno miesto taryba susirinkusi į pirmąjį posėdį darbą pradėjo iškilmingu pasižadėjimu dirbti Dievo ir gimtojo miesto labui.

Praėjusią savaitę vyko partijų diskusijos dėl galimos mero kandidatūros.

Buvo stengiamasi parinkti tinkamą kandidatą į mero postą, partijos nesutarė dėl galimų koalicijų. Galimas kandidatas - Lietuvos laisvės sąjungos vadas Vytautas Šustauskas posėdyje pareiškė, jog "Vytautas jau dešimt metų yra Kauno savivaldybės simbolis. Kiek gali Vytautas stovėti prie savivaldybės durų, leiskite pagaliau į vidų. Per dešimt metų jau ir barzda apžėliau".

Kaip žinia, tapęs meru, Vytautas Šustauskas žadėjo nusiskusti barzdą. Kitas kandidatas, Naujosios sąjungos (socialliberalų) atstovas Gediminas Žemaitis žadėjo, kad tapęs meru uždraus Kaune keliu policininkams imti kyšius iš vairuotojų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (168)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (53)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (954)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (214)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (66)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.