Nacionalsocialistai valo būsimą partiją

 (13)
Iš kuriamos Lietuvos nacionalsocialinės partijos pašalintas kaunietis Visvaldas Mažonas, o šiauliečio Nerijaus Ulčino veikla sustabdyta pusmečiui.
Apie tai trečiadienį spaudos konferencijoje pranešė šios partijos iniciatyvinės grupės vadovas Mindaugas Murza. Spaudos konferencija surengta po antradienį įvykusio neeilinio partijos iniciatyvinės grupės susirinkimo.

M.Murza iki šiol vadovavo Lietuvių nacionalsocialinės vienybės sąjungai, kuri neseniai paskelbė nutraukianti savo veiklą.

Teisingumo ministerija per keletą metų devynis kartus atsisakė registruoti Lietuvių nacionalsocialinės vienybės sąjungą, nes jos įstatuose rado tautinės nesantaikos kurstymo požymių.

59-erių metų V. Mažonas iš partijos iniciatyvinės grupės pašalintas už grasinančius pasisakymus spaudoje, esą atėję į valdžią nacionalsocialistai įvarysią visiems baimę ir atgaivinsią mirties bausmę Lietuvoje.

M.Murza pavadino V.Mažoną "politiniu demagogu" ir teigė, kad jis "savo samprotavimus pateikė kaip partijos programą".

24-erių metų N. Ulčino veikla kuriamoje partijoje sustabdyta už chuliganiškus veiksmus ir jam pačiam prašant.

M.Ulčinas balandžio 4-osios naktį Šiaulių kavinėje "Gulbė" susigrūmė su policininkais. N.Ulčinui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

V.Mažonas nuo 1997 metų buvo Lietuvių nacionalsocialinės vienybės sąjungos narys, N.Ulčinas prie nacionalsocialistų prisidėjo prieš keletą mėnesių.

N.Ulčinas šiais metais Nepriklausomybės partijos sąraše ketino dalyvauti savivaldybių rinkimuose, tačiau Vyriausioji rinkimų komisija dėl tinkamai nesutvarkytų dokumentų neleido Nepriklausomybės partijai juose dalyvauti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (4)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (23)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (16)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (678)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo beveik 69 tūkst. rinkėjų (7)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad Seimo rinkimuose, penktadienio 10 val. duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas (spalio 19 ir 20 d.) VRK informacinėje sistemoje balsavusiais iš anksto pažymėti 68 695 rinkėjai, arba 2,88 proc. visų rinkėjų.