Muitininkas padėjo įvežti 18 tonų odekolono "Limon"

 (2)
Baudžiamoji byla Alytaus teritorinės muitinės inspektoriui 29-erių metų Donatui Vilkiniui iškelta šią savaitę, ketvirtadienį pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Pasak pranešimo, nustatyta, kad D. Vilkinis įformino V. Mažeikos įmonės, registruotos Kaune, odekolono "Limon" importo iš Estijos procedūrą pagal deklaraciją, remdamasis draudimo kompanijos "Ūkio draudimas" 1999 metų balandžio 24 dienos vienkartiniu draudimo polisu.

Muitinės inspektorius atliko šią procedūrą, nors žinojo, kad muitinės bendradarbiavimas su "Ūkio draudimu" nutrauktas. Tokiu būdu valstybei nebuvo sumokėti daugiau nei 132 tūkst. litų importo mokesčių, rašoma VRM pranešime.

Už tokį aplaidumą numatyta didžiausia bausmė yra 4 metai laisvės atėmimo, taip pat gali būti taikomi apribojimai dirbti tam tikrą darbą.

Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad V. Mažeikos įmonė jokios ūkinės veiklos nevykdo ir valstybei mokesčių nemoka.

Šių metų vasario 9 dieną V. Mažeikos įmonės savininkui V. Mažeikai dėl muitinės dokumentų klastojimo ir sukčiavimo importuojant prekes į Lietuvą iškelta baudžiamoji byla.

Pigus odekolonas, kurio sudėtyje yra spirito, yra paklausi prekė tarp degradavusių alkoholikų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (289)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (7)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1053)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.

Nyderlanduose gyvenantys lietuviai sumišę: gavo tik vieną biuletenį (58)

DELFI gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris piktinasi balsavimo užsienyje nesklandumais. Nusprendusi balsuoti paštu ir gavusi reikalingus dokumentus ji apstulbo: voke biuletenio balsavimui vienmandatėje rinkimų apygardoje – nebuvo. Lietuvos ambasada Nyderlanduose jai paaiškino, kad šis biuletenis vėluoja, tačiau rinkėja piktinasi: kaip taip gali būti, ar tai konspiracija? „Gerai, kad aš pastabi ir pasigedau to biuletenio, bet juk dauguma net nepastebės“, – svarsto ji.

„Istorijos detektyvai“. Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 metų Lietuvos? (5)

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija, - visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918-1920 metais.