Muitinė sugriežtino labdaros siuntų kontrolę

Muitinės departamento direktorius Valerijonas Valickas įpareigojo teritorines muitines sugriežtinti labdaros fondų įvežamų prekių muitinį tikrinimą ir mokesčių lengvatų taikymą.
Nuo šiol ypač atidžiai bus tikrinami muitinei pateikiami labdaros siuntų dokumentai, pranešė Muitinės departamentas.

Pasak pranešimo, priimti tokį sprendimą paskatino muitinės nustatyti faktai, kad labdaros fondai verčiasi prekybos operacijomis - užsienio valstybėse perka prekes ir Lietuvoje jas parduoda.

Pagal Lietuvos labdaros ir paramos fondų įstatymą fondui draudžiama komercinė veikla. Pastaruoju metu muitinės pareigūnai nustatė nemažai atvejų, kai labdaros ir paramos fondai įvežė į Lietuvą daug prekių, daugiausia buitinę techniką.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (7)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (9)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (459)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo beveik 69 tūkst. rinkėjų (6)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad Seimo rinkimuose, penktadienio 10 val. duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas (spalio 19 ir 20 d.) VRK informacinėje sistemoje balsavusiais iš anksto pažymėti 68 695 rinkėjai, arba 2,88 proc. visų rinkėjų.