Muitinė sėkmingiau pildo valstybės kišenę

 (5)
Lietuvos muitinė, pirmąjį ketvirtį neįvykdžiusi mokesčių surinkimo planų, kai kuriomis gegužės mėnesio dienomis ėmė jį viršyti.
Pagal Finansų ministerijos patvirtintas užduotis, 10 teritorinių Lietuvos muitinių kasdien turi surinkti beveik po 10,5 mln. litų muitų ir mokesčių.

Preliminariais duomenimis, kuriuos trečiadienį paskelbė Muitinės departamentas, kai kuriomis gegužės dienomis ši užduotis buvo įvykdyta 105-116 procentų, surenkant iki 12 mln. litų per dieną.

Manoma, kad šiems rezultatams įtakos turėjo padidėjęs kai kurių prekių importas.

Gegužės mėnesio 29-ių dienų užduotį Lietuvos muitinė įvykdė 89 proc., surinkusi daugiau kaip 196 mln. litų.

Per keturis pirmuosius šių metų mėnesius Lietuvos muitinė Finansų ministerijos nustatytą užduotį įvykdė tik 80 procentų, į valstybės biudžetą surinkusi daugiau nei 664 mln. litų.

Mokesčių užduoties neįvykdymą Muitinės departamentas aiškino sumažėjusiu apmokestinamų prekių importu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (236)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (66)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (1223)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (224)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.