Moteriškė bandė sutrukdyti prezidento kortežui

 (2)
Vilniuje, Universiteto gatvėje, penktadienį susižalojo moteris, kuri bandė pakišti koją po Lietuvos prezidento kortežo automobiliu, pranešė Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnyba.
Apie 7 val. 48 min. Universiteto gatve važiavo Lietuvos Respublikos Prezidento kortežas, lydimas Eskortavimo rinktinės prie Viešosios policijos kelių policijos tarnybos pareigūnų.

Automobiliai jau buvo atvažiavę ir sustoję, kai netikėtai priešais pajudėjusį pirmąjį kortežo automobilį į važiuojamąją kelio dalį įėjo moteris, kuri bandė pakišti koją po automobilio ratu, paslydo ir pargriuvo.

Per incidentą 56 metų kaunietė susižalojo ranką.

Ji buvo nuvežta į Greitosios medicinos pagalbos ligoninę. Medikai įtaria, kad moteriai lūžę dešinės rankos alkūnkaulis.

Nustatyta, kad sužeistoji yra kaunietė Ina Mišeikienė. Su ja kartu buvo nepilnametė anūkė iš Kėdainių.

Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai BNS sakė, kad moteris laikė plakatą, kuriuo protestavo ar prašė prezidento pagalbos dėl sūnaus nuteisimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (96)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (93)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (869)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (59)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.