Miestiečiai nusiteikę streikams ir demonstracijoms

 (6)
Daugiau nei pusė Lietuvos didžiųjų miestų gyventojų, norėdami priversti Vyriausybę geriau vykdyti savo įsipareigojimus, pasirinktų streikus ir demonstracijas.
Tai rodo balandžio pradžioje surengtos apklausos rezultatai.

59,6 proc. apklaustųjų mano, kad piliečiai streikais ir demonstracijomis gali geriausiai priversti Vyriausybę vykdyti savo įsipareigojimus.

21,2 proc. tokiu atveju remtų naujų rinkimų inicijavimą, 8,3 proc. - derybas per profsąjungas.

Beveik 71 proc. apklaustųjų tikrai arba greičiausiai dalyvautų demonstracijoje ar streike, jei būtų pažeidžiami jų interesai, o šiek tiek daugiau nei 19 proc. tikrai ar greičiausiai tokiuose protestuose nedalyvautų.

500 Lietuvos didžiųjų miestų gyventojų apklausą atliko viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų studija "Spinter", rezultatus paskelbė savaitraštis

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (31)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (32)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (113)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.

R. Karbauskis: kai šnekiesi telefonu, netrukus sužino beveik visi (200)

Seimo rinkimus laimėjusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis trečiadienio popietę Vyriausybėje susitiko su premjeru, socialdemokratų vadovu Algirdu Butkevičiumi.

Laiminti rinkimus kalba (12)

Tai pirmi rinkimai, kuriuose politikai prisipažino, kad gramatika tapo valstybinės reikšmės klausimu, nulėmusiu ne vieno kandidato likimą, tad mums, kalbos žmonėms, bent jau šiuo klausimu rinkimai buvo sėkmingi – laimėjo kalba.