Antradienį Marijampolės apskrityje vykusioje Vyriausybės dienoje gyventojai skundėsi dėl negrąžinamų santaupų, menkos paramos būstui, brangių antstolių ir advokatų paslaugų.
Algirdas Brazauskas
© ELTA
Gyventojų nuoskaudas Vyriausybės priimamajame išklausė Vyriausybės kanceliarijos, Finansų, Socialinės apsaugos ir darbo, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų, Teisingumo ir Žemės ūkio ministerijų valstybės tarnautojai.

Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas, dalyvaujantis Vyriausybės dienos renginiuose, antradienį lankėsi Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione. Premjeras A. Brazauskas apžiūrėjo kareivines, sporto salę, tiekimo paslaugų kuopą, susipažino su teikiamomis paslaugomis.

Po to Vyriausybės vadovas Marijampolėje lankėsi UAB "Mantinga", gaminančioje apie 170 rūšių duonos, duonos gaminių ir šaldytos tešlos produktų. A. Brazauskas apžiūrėjo gamybos cechus.

"Bendrovė vienintelė Baltijos šalyse naudoja technologiją, kai produkcija yra kepama iki tam tikros temperatūros, po to - užšaldoma ir baigiama kepti jau atvežus į prekybos centrus. Savo produkciją jie platina ne tik Lietuvoje, bet ir tiekia į JAV, Jungtinius Arabų Emyratus, o didžiausią dalį - 24 proc. - į Rusiją", - sakoma Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime.

A. Brazauskas taip pat lankėsi Vilkaviškio vyskupijos palaimintojo Jurgio Matulaičio kunigų seminarijoje. Susitikime su klierikais Premjeras aptarė politines šalies aktualijas, sakė, kad tampame visaverčiais Europos Sąjungos nariais, todėl politinis stabilumas yra labai svarbu, nes rodo Lietuvą esant Europos valstybe.

"Dažna vyriausybių kaita - didelis nuostolis valstybei, o pagrindinis Vyriausybės uždavinys - stiprinti ekonomiką ir garantuoti socialinį stabilumą", - kalbėjo A. Brazauskas.

Marijampolėje Vyriausybės vadovas dar apžiūrėjo UAB "Arvi Kalakutai". Bendrovė gamina 150 tonų produkcijos per mėnesį ir, gavusi ES sertifikatą, ketina labai plėstis, tiekti produkciją į Europos šalis.

Vėliau A. Brazauskas lankėsi Pirminės sveikatos priežiūros centre, kuriame dirba 267 darbuotojai, aptarnaujantys apie 37 tūkst. gyventojų.

Kalbėdamasis su medikais A. Brazauskas išreiškė viltį, kad visi čia apsilankę žmonės ras tai, ko ieško - kvalifikuotą gydytojų pagalbą.

Antradienį Vyriausybės priimamasis dirbo Marijampolės apskrities viršininko administracijoje, Kalvarijos, Kazlų Rūdos savivaldybėse ir Šakių bei Vilkaviškio rajonuose.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Elitinėje vietoje – gėdingas vaizdas (74)

Išklypusios plytelės ir išlūžę latakai, daug metų neveikiantis apgriuvę fontanas. Taip jau ne...

Lekiate prie jūros? Nepamirškite, Jus stebi (27)

Atostogauti galima ir reikia, tik ne tuomet, kai vairuoji. Tokią žinią visą vasarą vairuotojams...

Pirmą „Lietuvos ryto“ treniruotę surengęs R. Kurtinaitis palinkėjo A. Gudaičiui parvežti medalį susipažino su asistentu (4)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šeštadienio rytą surengė pirmą treniruotę, kurią,...

Rusija: Surguto mieste vyras peiliu sužeidė aštuonis žmones (16)

Šeštadienį Surguto mieste (Chantų-mansių autonominė apygarda) peiliu ginkluotas nežinomas vyras...

Lietuviai rado dar vieną apsipirkimo maršrutą (132)

Europos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, Lietuvoje šiemet prekių ir paslaugų...

Vienas šuolis į vandenį pakeitė šeimos gyvenimą istorija sujaudino tūkstančius (55)

Birželio 10 d. vilnietis Aurimas Vėbra patyrė labai sudėtingą traum ą – penkto kaklo...

Karščiausi brandaus amžiaus vyrai, įrodantys, kad amžius – tik skaičius

Visi šie vyrai jau ne jaunikliai, visi jie puikiai atrodo ir mielai kelia savo asmenukes į...

R. Bogdanas. Iš ko Šiaurės Korėja gavo ukrainietiškus variklius raketoms? (607)

Vienas tarptautinis detektyvas artėja prie finišo tiesiosios. Įvyks teismas Hagoje, kuris paskelbs...

Odos vėžio simptomai, kurie dažnai būna nematomi (2)

Dažniausiai – 99 atvejais iš 100 – odos vėžys yra aiškiai regimas kūno paviršiuje (nors...