Marijampolės valdininkų saulėlydis nenuskriaudė

Iki administracinės reformos Marijampolės miesto savivaldybėje buvo 15 skyrių ir 146 pareigybės.

Dabar bus įsteigti dar keturi nauji skyriai ir beveik visi anksčiau buvusieji bus papildyti naujais žmonėmis. Keturiasdešimčia darbuotojų sąrašą padidina prijungiamos šešios seniūnijos.

Naujosios savivaldybės valdžios iniciatyva nuspręsta įsteigti šešias visiškai naujas departamentų direktorių pareigybes, kiekvienam jų suteikta teisė turėti po sekretorę.

Miesto meras, pagal LDDP sąrašą išrinktas Vidmantas Brazys sakė, kad prie miesto prijungiamos 6 seniūnijos, todėl ir valdininkų reikės gerokai daugiau.

Konservatorius Arūnas Jasionis teigė, kad naujoje administracijoje neliks dirbančių žmonių, visi bus tik vadovai - departamentų direktoriai, skyrių vedėjai, tarnybų vadovai.

"Lietuvos ryto" žiniomis, naujoji savivaldybės administracijos struktūra buvo sudarinėjama siekiant sukurti darbo vietų norintiems savivaldybėje dirbti buvusios Marijampolės rajono savivaldybės valdininkams.

Marijampolės meras V.Brazys LDDP valdymo laikais buvo apskrities kaimo reikalų departamento direktorius, ir dabar jis gyvena kaime prie Marijampolės.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Šimašius įvertino R. Karbauskio poziciją dėl būsimo koalicijos derybų (78)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas R. Karbauskis, regis, dirbtinai „užaštrino“ savo kalbėjimą, o koks jis yra derybininkas paaiškės tik prie pačių derybų stalo. Taip teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius.

R. Karbauskis: mes gardžiai pasijuokėme iš Gabrieliaus papildyta 14.13 (1223)

Antrą vietą daugiamandatėje apygardoje per pirmą Seimo rinkimų turą laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininką Gabrielių Landsbergį ištiko psichologinė trauma.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (679)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (157)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (233)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.