Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba bei darbo inspekcija sutarė bendradarbiauti

 (5)
Moterų ir vyrų lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba bei Valstybinė darbo inspekcija pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Susitarime numatyta, kad Valstybinė darbo inspekcija nedelsiant informuos lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą, jei gaus informaciją, kad darbdaviai ar jų įgalioti asmenys priimdami į darbą moterims ir vyrams taikė skirtingus atrankos kriterijus, naudojo ne vienodus darbo kokybės vertinimo kriterijus, mokėjo skirtingo dydžio užmokestį už tokį pat darbą bei kt.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba sutartimi įsipareigojo informuoti darbo inspekciją, jei priimant ir tiriant asmenų skundus, nustato teisės aktų, reglamentuojančių darbo saugos ir darbo santykius, pažeidimus, nelegalaus darbo, darbo be sutarties atvejus.

Šalys sutarė organizuoti bendrus pasitarimus aptariant bendradarbiavimo rezultatus bei numatant bendras priemones, kad būtų užkirstas kelias Lietuvos darbo ir darbo saugos įstatymų bei Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo pažeidimams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: matau galimybę koalicijoje dirbti su visomis partijomis (272)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis sako vis dar matantis galimybę dirbti koalicijoje su visomis politinėmis jėgomis, taip pat ir su liberalais.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (428)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (136)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (198)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.

Rusijoje nepageidaujamas britų žurnalistas: nepalaikau Lietuvos sprendimų riboti Kremliaus žiniasklaidą (235)

Rusijoje ketverius metus dirbęs ir į ją nebeįleistas britų leidinio „The Guardian“ žurnalistas Luke'as Hardingas sako nepalaikantis Lietuvos sprendimų Kremliaus politinei linijai atstovaujančius žurnalistus paskelbti nepageidaujamais, taip pat blokuoti kai kuriuos Maskvos kontroliuojamus televizijos kanalus.