LSDP šiemet praras nekaltybę

 (5)
Seimo frakcijos "Socialdemokratija 2000" seniūno pavaduotojas Arvydas Akstinavičius sako, kad galimas LDDP susijungimas su Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) reikštų pastarosios politinės jėgos nepriklausomybės praradimą.
"Anksčiau LSDP tik buvo LDDP įtakos zonoje, o šiemet akivaizdu, kad ji praras ir savo nepriklausomybę", sakė jis spaudos konferencijoje pirmadienį, komentuodamas vis naujus pranešimus, kad LSDP ir LDDP svarsto susivienijimo galimybes.

Abi šios partijos, taip pat "Socialdemokratija 2000", per savivaldybių rinkimus kovą patyrė nesėkmes.

A. Akstinavičius juokavo, kad kitais metais LSDP lyderiui Vyteniui Andriukaičiui bus galima įteikti dar vieną "auksinį svogūną" už praradimą - "praradęs pusę partijos, šiemet praras ir nekaltybę". Politikas galvoje turėjo šou verslo atstovų kasmet politikams skiriamus satyrinio pobūdžio prizus.

Pernai nuo LSDP atskilo "Socialdemokratija 2000", apkaltinusi V. Andriukaitį nukairėjimu.

A. Akstinavičius teigė, kad LSDP jungimasis su LDDP patvirtina prognozes, kad dabartinis LSDP lyderis V. Andriukaitis suskaldė partiją tam, kad galėtų realizuoti savo siekį susijungti su LDDP.

A. Akstinavičius sakė, kad ir "Socialdemokratija 2000" gavo LDDP siūlymų jungtis į vieną bloką, tačiau partijos taryba nusprendė juos atmesti.

"Mes į bet kokias dirbtines koalicijas nesijungiame ir nesijungsime. Mūsų manymu, tokios vilionės buvo pradėtos vien tam, kad mus sunaikintų, kad Lietuvoje neliktų modernesnės socialdemokratinės partijos", pažymėjo jis.

Socialdemokratai "dutūkstantininkai" dar nėra iki galo apsisprendę, ar Seimo rinkimuose dalyvaus savarankiškai, ar vienysis su kitomis centro politinėmis jėgomis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (168)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (54)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (957)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (215)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (66)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.