Londone sulaikytas LAL lėktuvas

21 šiuo lėktuvu turėjęs skristi keleivis buvo apnakvindinti Londone, o ketvirtadienį per Kopenhagą turi būti parskraidinti į Vilnių.

LAL Komercijos departamento direktoriaus pavaduotojas Vidas Žvinys BNS korespondentui sakė, jog kol kas nėra aišku, kodėl buvo sulaikytas LAL lėktuvas. Antradienį vakare nepavykus susisiekti su "Eurocontrol" būstine Briuselyje, trečiadienio rytą ten išvyko LAL atstovas.

Lėktuvas kol kas stovi Londone, bet LAL žada, kad šiandien skrydžiai vyks pagal tvarkaraštį.

V. Žvinys BNS teigė, kad keleivių nakvynę Londone ir kelionę į Vilnių LAL apmokės, o tai, ar už patirtą žalą bus skiriamos kompensacijos, bus svarstoma tik tokiu atveju, jei keleiviai dėl to kreipsis į LAL.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (98)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (485)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (14)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (169)

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.

Diskusijos „Realybės įvertinimas: 25 metai po Sovietų Sąjungos griūties“ vaizdo įrašas (12)

VšĮ Geopolitinių studijų centras kartu su Lietuvos Sąjūdžiu 2016 rugsėjo mėn. 26 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Gedimino pr. 51, Vilniuje organizavo viešą diskusiją "Realybės įvertinimas: dvidešimt penkeri metai po Sovietų Sąjungos griūties".