LNK paskelbė apie diversiją

 (1)
Dvi pirmąsias balandžio dienas LNK televizijos žiūrovai kelis kartus nesuprato, kas atsitiko.
Balandžio 1-osios popietę filmo "Knygų valdovas" herojus M.Culkinas staiga dingo iš ekrano ir po kelių akimirkų žiūrovai išvydo 22-25 metų vyrą, kuris pasiskelbė esąs eterio įsilaužėlis. Pasakęs kelias nerišlias frazes, vadinamasis eterio piratas išnyko, o filmas buvo rodomas toliau.

Netrukus ekrano apačioje pasirodė eilutė, informuojanti, kad LNK televizija atsiriboja nuo ką tik įvykusio incidento.

Balandžio 2-ąją eterio piratas pasirodė dar tris kartus.

Specialistai teigia, kad kokybiškas epizodų su įsilaužėliu vaizdas būtų sunkiai įmanomas, jei jie būtų transliuoti be LNK darbuotojų žinios ir aparatūros. Teoriškai tai padaryti galima. Pavyzdžiui, pasistačius galingą siųstuvą ir siunčiant stipresnį nei LNK technikos signalą.

Už įsiterpimą į eterį (neteisėtą siųstuvo eksploatavimą) yra numatyta bausmė - technikos konfiskavimas ir bauda. LNK televizijos savireklamos skyriaus vadovas Laurynas Šeškus kategoriškai paneigė, kad pirmųjų dviejų balandžio dienų incidentai yra televizijos savireklama. Anot jo, pamačiusi pirmąjį įsilaužėlio epizodą, LNK vadovybė nusprendė, kad pokštauja Lapių studijoje dirbantys technikai.

Tačiau paaiškinti, kodėl pasirodžius pirmiesiems neplanuotiems intarpams televizija neužkirto kelio kitiems incidentams, bei plačiau komentuoti L.Šeškus atsisakė: "Viską aiškinasi mūsų technikai".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (63)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (207)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (182)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.