LKDP "kaišiojo pagalius į ratus" modernistams

 (6)
Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos (MKDS) lyderis Vytautas Bogušis teigia, kad "pirminės" Krikščionių demokratų partijos (LKDP) vadovybė "nekrikščioniškai kaišiojo pagalius į ratus", Teisingumo ministerijoje registruojant MKDS.
Teisingumo ministerija įregistravo MKDS, kuri tapo 38-ta Lietuvoje įregistruota politinė partija.

Steigiamasis Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos suvažiavimas įvyko balandžio pabaigoje. Kaip pranešė V. Bogušis, sąjunga dabar vienija tūkstantį narių. Didžioji dalis MKDS steigėjų yra buvę LKDP nariai.

Kaip BNS korespondentui sakė V. Bogušis, LKDP valdybos pirmininkas Kazimieras Kuzminskas buvo ministerijai apskundęs MKDS, motyvuodamas tuo, kad dalis MKDS steigėjų nepateikė LKDP išstojimo dokumentų.

Tačiau, pasak V. Bogušio, šis skundas pasirodė nepagrįstas, nes visi buvusiųjų LKDP narių išstojimo prašymai buvo pateikti Teisingumo ministerijai kartu su MKDS steigimo dokumentais.

V. Bogušis teigė, kad K. Kuzminsko elgesys "yra nekrikščioniškas, rodo LKDP supuvimą".

Anot jo, tokių apskundimų nepasitaikė, kai Tėvynės liaudies partiją kūrė iš konservatorių pašalinti Laima Andrikienė ir Vidmantas Žiemelis, bei steigiant nuo Lietuvos socialdemokratų partijos atskilusią "Socialdemokratiją 2000".

K. Kuzminskas BNS korespondentui paneigė skundęs MKDS steigėjus Teisingumo ministerijai.

"LKDP valdyba savo sprendimu kreipėsi į teisingumo ministeriją, prašydama kuo greičiau nustatyti, kurie buvę krikščionys demokratai įstojo į MKDS", sakė K. Kuzminskas. Jis pabrėžė, kad "tai jokiu būdu ne skundas, o normalus kreipimasis, prašant pagreitinti šio klausimo sprendimą".

Anot K. Kuzminsko, nustatyti tikruosius partijos narius svarbu, rengiantis Seimo rinkimams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: Mes paprastai tokias partijas... Žinote, kaip vadiname (43)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis linki išminties ir suvokti ant jų pečių krentančią atsakomybę.

A.Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų (1)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai. Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

Konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (23)

Konservatoriai per šiuos Seimo rinkimus išlaikė pozicijas Vilniuje, užsitikrinę pergalę septyniose iš vienuolikos apygardų, tačiau triuškinamai pralaimėjo savo citadelėje Kaune, nugalėti „valstiečių“.

Rinkimus į Seimą didele persvara laimėjo „valstiečiai" (6)

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (111)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.