Lietuvos prezidentui šviečia vasaros saulė

Lietuvoje įsivyravus pūgoms ar šlapdribai, prezidentui Valdui Adamkui šviečia vasaros saulė. Paskutinę sausio savaitę į Ramiojo vandenyno pakrantę Meksikoje atvykęs V. Adamkus su žmona Alma į Lietuvą ketina grįžti vasario 10 dieną. Interneto orų tinklalapiuose skelbiama, kad antradienio dieną Ikstapoje buvo apie 30 laipsnių šilumos, naktį oro temperatūra nukrenta iki 15 laipsnių šilumos. Pasak Prezidentūros atstovų, Lietuvos vadovas ir atostogaudamas įdėmiai seka įvykius šalyje, kiekvieną rytą svarbiausia informacija jam yra persiunčiama faksu, prezidentas taip pat naudojasi internetu. V. Adamkui viešint Meksikoje, skiriamuosius raštus šios šalies prezidentui įteikė Lietuvos ambasadorius Meksikai Stasys Sakalauskas. 1997 metų rugsėjį ambasadoriumi JAV ir Meksikai paskirtas diplomatas akreditavosi tik praėjusią savaitę. Ikstapoje Adamkų šeima su draugais atostogauja jau daugiau nei 10 metų.
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (2)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (1)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė D.Vilytė: premjeras sako netikslią informaciją (18)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako netikslią informaciją kalbėdamas apie tai, kada Viešųjų pirkimų tarnyba sužinojo apie sutartį dėl „auksinių šaukštų“, sako tarnybos vadovė Diana Vilytė.

Vieno žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje žmonai – nemalonumai (31)

Šilutės rajone, Svencelės telmologiniame draustinyje, stūkso žiauriausio vakarų Lietuvos žudiko, nuteisto iki gyvos galvos Sigito Gaidjurgio sodyba, kurioje dabar gyvena jo žmona. DELFI paviešinus informaciją apie dešimtmečiais iš baimės institucijų aplenkiamą objektą, sodyboje buvo atlikti patikrinimai ir nustatyti pirmieji pažeidimai.

Seimas svarstys siūlymą nuo kitos kadencijos sumažinti parlamentarų išeitines (11)

Seimas svarstys Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės inicijuojamą statuto pataisą, kuri nuo kitos kadencijos sumažinų išeitines neperrinktiems Seimo nariams.