Lietuvos piliečių aljansas nori gydyti sužeistus čečėnus

 (1)
V. Škilis teigė, kad lėšos Rusijos karių gydymui jau renkamos, atidarius specialią sąskaitą banke "Snoras". Pasak dienraščio, vieno jaunuolio atvykimui į Lietuvą ir jo gydymui tikimasi išleisti apie 2200 litų.

V. Škilis mano, kad karių atranka gydytis Lietuvoje turėtų pasirūpinti Rusijos atstovybė Lietuvoje, Rusijos užsienio reikalų ministerija ar Raudonasis Kryžius.

Pasak dienraščio, Lietuvos piliečių aljanso pareiškimas jau sulaukė prieštaringų vertinimų.

Seimo narys Stanislovas Buškevičius mano, kad šia akcija turėtų susidomėti Lietuvos saugumo tarnybos.

Pasak jo, "tai aiški provokacija, kurios tikslas - parodyti pasauliui, kad mes globojame čečėnų žudikus".

Parlamentinės ryšių su Čečėnija grupės pirmininkas Rytas Kupčinskas įsitikinęs, kad Lietuva pirmiausia turėtų svarstyti galimybę suteikti humanitarinę pagalbą nuo karo nukentėjusiems civiliams gyventojams.

R. Kupčinskas teigė, kad Rusijos kariais turėtų pasirūpinti šios šalies institucijos.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija oficialios pozicijos dėl Piliečių aljanso rengiamos akcijos dar neturi.

Pasak URM atstovų, ministerija dar negavo jokių oficialių pranešimų dėl humanitarinės pagalbos nukentėjusiems Rusijos kariams.

Artėjant savivaldybių rinkimams, Lietuvos piliečių aljansas daugiausia rusų gyvenamame Visagino mieste yra iškėlęs dvi iniciatyvas - rusų kalbą pripažinti vietine kalba ir čia steigti laisvąją ekonominę zoną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prezidentūra siūlo atsisakyti neskaidrių vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose

Prezidentūra siūlo atsisakyti galimybės bendrovėms pirkti paslaugas iš joms pavaldžių įstaigų be viešojo pirkimo konkursų.

M. Lingė: iki rinkimų sumažinti Seimo narių skaičiaus neįmanoma (2)

Seimo kadencijai einant į pabaigą užregistruota „darbiečių“ iniciatyva mažinti parlamentarų yra rinkiminė ir neįgyvendinama, konstatavo Prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.

M. Mažvydo bibliotekos atstovai: baldai pirkti pagal ekonominio naudingumo kriterijų (1)

Neseniai po rekonstrukcijos duris atvėrusi nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka teigia, kad nestandartinius baldus pirko remiantis ekonominio naudingumo kriterijumi ir tariantis su Viešųjų pirkimų tarnyba.

DELFI debatuose – G. Paluckas prieš L. Kasčiūną (10)

Antradienį nuo 11 val. DELFI konferencijoje diskutuos Vilniaus vicemeras socialdemokratas Gintautas Paluckas ir konservatorius, kandidatas į krašto apsaugos ministrus Laurynas Kasčiūnas.

Seime – siekis užnerti apynasrį paramos ir labdaros teikėjams (1)

Seimas apsispręs, ar užkirsti kelią galimiems interesų konfliktams valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse teikiant paramą ir labdarą – ketinam priimti šią veiklą sugriežtinančias pataisas.