Lietuvos paviljoną Hanoveryje apžiūrėjo 1,5 mln. lankytojų

 (4)
Likus mėnesiui iki pasaulinės parodos EXPO 2000 Hanoveryje pabaigos, Lietuvos paviljoną aplankė pusantro milijono lankytojų. Tai pranešė Lietuvos paviljono direktorė Danutė Develytė.
Pasak pranešimo, rugsėjo 2 dieną Lietuvos paviljonas sulaukė rekordinio skaičiaus svečių per vieną dieną - tądien jį apžiūrėjo 30 tūkst. lankytojų.

Rugsėjo mėnesį Lietuvos paviljone pristatomą ekspoziciją apžiūrėjo Islandijos prezidentas, Vokietijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai, Vokietijos parlamento Europos reikalų komiteto nariai, Kanados gynybos ministro ir Vokietijos kultūros ir mokslo ministrės vadovaujamos delegacijos, Švedijos aplinkosaugos ministras ir kiti.

Rugpjūčio mėnesį milijonuoju lankytoju, apžiūrėjusiu Lietuvos paviljoną, tapo 58 metų Rolfas Zawaras (Rolfas Zavaras) iš Vokietijos miesto Mainco.

Tada R. Zawaras prisipažino apie Lietuvą žinąs tik tiek, kad ji yra prie Baltijos jūros. R. Zawarui ir jo žmonai Ursulai buvo padovanotos tautinės juostos su užrašu "Lietuva", gintaro suvenyrai, ženkleliai bei informaciniai bukletai apie Lietuvą.

Pasaulinė paroda EXPO 2000 Hanoveryje truks iki spalio 31 dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

M. Majauskas: beveik devyniais atvejais iš dešimties smurtautojai grąžinami namo

Ikiteisminiuose tyrimuose dėl smurto artimoje aplinkoje dažniausiai taikoma kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, tad smurtautojas tiesiog grąžinamas namo pas auką, piktinasi Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas konservatorius Mykolas Majauskas.

Trys konservatoriai siūlo vertinti meninių filmų turinį (19)

Keli Seimo konservatoriai pirmadienį pranešė raginantys ministrą pirmininką Saulių Skvernelį ir kultūros ministrę Lianą Ruokytę - Jonsson įvertinti, ar kino filmų priežiūros negalėtų vykdyti Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK).

Rekordinis būsimų pirmokų skaičius Vilniuje – steigiamos papildomos klasės (13)

Į sostinės mokyklas jau užsiregistravo daugiau kaip 6,8 tūkst. pirmokų, papildomai steigiamos pirmosios klasės 15 mokyklų – šį rudenį pirmąsias klases pradės lankyti apie 400 daugiau vaikų nei pernai.

Lietuvis atskleidė kitą emigracijos pusę: 4 darbuotojai apgyvendinti 6 kv. m. dydžio garažuose (87)

Iš Lietuvos išvykęs Laurynas nori perspėti visus, kurie mano, kad emigrantų gyvenimas lengvesnis ir geresnis.

Įvertino Gedimino kalno tvarkymą: bandoma išsaugoti nesąmones (44)

Gedimino kalnas Lietuvai toks svarbus simbolis, kad valdžia bijo kažką daryti, LRT radijui sako tinklaraštininkas Ričardas Savukynas-Rokiškis Rabinovičius.