Lietuvos paviljoną Hanoveryje apžiūrėjo 1,5 mln. lankytojų

 (4)
Likus mėnesiui iki pasaulinės parodos EXPO 2000 Hanoveryje pabaigos, Lietuvos paviljoną aplankė pusantro milijono lankytojų. Tai pranešė Lietuvos paviljono direktorė Danutė Develytė.
Expo2000
Pasak pranešimo, rugsėjo 2 dieną Lietuvos paviljonas sulaukė rekordinio skaičiaus svečių per vieną dieną - tądien jį apžiūrėjo 30 tūkst. lankytojų.

Rugsėjo mėnesį Lietuvos paviljone pristatomą ekspoziciją apžiūrėjo Islandijos prezidentas, Vokietijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai, Vokietijos parlamento Europos reikalų komiteto nariai, Kanados gynybos ministro ir Vokietijos kultūros ir mokslo ministrės vadovaujamos delegacijos, Švedijos aplinkosaugos ministras ir kiti.

Rugpjūčio mėnesį milijonuoju lankytoju, apžiūrėjusiu Lietuvos paviljoną, tapo 58 metų Rolfas Zawaras (Rolfas Zavaras) iš Vokietijos miesto Mainco.

Tada R. Zawaras prisipažino apie Lietuvą žinąs tik tiek, kad ji yra prie Baltijos jūros. R. Zawarui ir jo žmonai Ursulai buvo padovanotos tautinės juostos su užrašu "Lietuva", gintaro suvenyrai, ženkleliai bei informaciniai bukletai apie Lietuvą.

Pasaulinė paroda EXPO 2000 Hanoveryje truks iki spalio 31 dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: laukia neįtikėtinos permainos

Artimiausiu metu gruodis pažers nemažą kiekį staigmenų. Prasidėjus savaitei ir atšilus orui, įsivyraus tikras chaosas kritulių pasaulyje, negana to, dar pūs gūsingas vėjas. Tačiau permainos tuo nesibaigs: savaitės viduryje dar kartą įsiverš šaltis, po kurio mūsų laukia šiltas, bet vėjuotas orų pokytis.

Socialdemokratai ir konservatoriai: tapatybės paieškos (26)

Dvi didžiausios ir daugiausiai iki tolei Lietuvoje lėmusios politinės partijos – socialdemokratų ir konservatorių – ne tik nelaimėjo rinkimų, tiesa, jų pralaimėjimai labai skiriasi, bet dabar stovi tarsi kryžkelėse. Vidinių nesutarimų kamuojamos jos ieško savo ateities, mėgindamos išsivaduoti iš tapatybės krizės ir apibrėžti savo vertybes. Nors politologai mano, kad eiliniam rinkėjui ne tiek svarbu, kas valdo – kairė ar dešinė – jam daug labiau rūpi, kas sprendžia jų problemas.

Tokio pragaro nelinkėtų net priešui: „pavyzdinėje“ šeimoje už uždarų durų vyko baisūs dalykai (74)

Esu iš „normalios“ lietuviškos šeimos. Tėviškėje tėvai – gerbiami žmonės. Giriami užauginę darbščius ir sąžiningus vaikus. Tačiau pragaro, kurį patyriau vaikystėje, niekam nelinkėčiau“. Taip teigė anonimišku norėjęs likti DELFI skaitytojas.

Košmariška kaimynystė: atsidarius langą galima uždusti (66)

Klaipėdiečių gyvenimas pavirto košmaru, žmonės teigia net negalintys atsidaryti net langų. Netoliese yra įsikūrusi įmonė, kuri sandėliuoja nuotekų dumblą, pūvančias maisto atliekas taip pat gyvūnų liekanas, todėl smarvė, sklindanti nuo įmonės, yra didžiulė, o aplinkosaugininkai nesugeba su tuo susitvarkyti.

Apklausa: demokratijos veikimu nepatenkinti daugiau kaip pusė šalies gyventojų (84)

Demokratijos veikimu nepatenkinti daugiau kaip pusė šalies gyventojų, rodo visuomenės nuomonės apklausa.