Lietuvos nacionaliniame dramos teatre - trečioji premjera

Gintaro Varno režisuotame spektaklyje vadina Vytautas Rumšas, Dainius Kazlauskas, Vytautas Grigolis, Arūnas Sakalauskas, Dalia Michelevičiūtė, Vesta Grabštaitė ir kiti.

Kūrinio, kurį literatūrologai vadina reikšmingiausia P. Calderono de la Barca drama, veiksmas vyksta XVII amžiaus Lenkijoje, draskomoje kovų dėl valdžios.

Spektaklis "Gyvenimas - tai sapnas" yra trečioji Nacionalinio dramos teatro premjera šį sezoną. Teatras jau pristatė spektaklius "Susitikimai" ir "Dviejų karalysčių kaimas".

Gegužės pradžioje turėtų įvykti Irenos Bučienės režisuoto spektaklio "Šykštuolis", o vėliau režisieriaus Algimanto Pociūno pastatyto spektaklio "Laimės prieplauka" premjeros.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: prasidės rudeninis lietaus ir vėjo šėlsmas (1)

Savaitei įpusėjus daug kur nušniokš lietus. Paskutinėmis darbo dienomis vyraus šiltesnis oras, tačiau bus vėjuota. Danguje numatoma tikra sumaištis: saulę keis debesys ir atvirškčiai, o protarpiais dar ir lietus pasipils.

Seimo rinkimuose jau balsuoja užsienyje gyvenantys lietuviai (65)

Nuo antradienio Lietuvos ambasadose užsienyje jau galima balsuoti Seimo rinkimuose. Savo valią tautiečiai gali išreikšti ambasadose, konsulatuose arba internetu. Jei balsuos 35 000 užsienyje gyvenančių lietuvių, jie galės turėti savo rinkimų apygardą ir rinkti savo kandidatą į Seimą.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje (174)

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (14)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.

Siūloma leisti kartu gauti dvi pensijas (97)

Siūloma senatvės pensijas mokėti kartu su netekto darbingumo (invalidumo) ir kitomis pensijomis.