Lietuvos gyventojai suskubo deklaruoti turtą

Kelis mėnesius delsę, Lietuvos gyventojai suskubo deklaruoti savo turtą ir pajamas, baigiantis tam nustatytam terminui.
Kaip BNS sakė Mokesčių inspekcijos atstovė spaudai Jolanta Varneckienė, balandžio 17 dieną deklaracijas buvo pateikę 57 tūkst. 71 asmuo, arba 40,12 proc. iš tų, kurie privalo tai padaryti.

Tačiau likus kelioms dienoms iki termino pabaigos - gegužės 1-osios - mokesčių inspekcijose yra didelis žmonių antplūdis. Inspekcijose nusidriekė didelės žmonių eilės, inspektoriai dirba viršvalandžius.

Pasak J. Varneckienės, turto ir pajamų deklaracijos priimamos kiekvieną darbo dieną, o kai kurios apskritys dirbs ir savaitgalį.

Deklaracijas taip pat galima siųsti registruotu paštu arba perduoti per įgaliotą asmenį.

1999 metų gyventojų turto ir pajamų deklaracijas privalo pateikti apie 150 tūkst. žmonių - politikai, valstybės tarnautojai, uždarųjų akcinių bendrovių vadovai, vyriausieji finansininkai, prokuratūrų, teismų ir policijos pareigūnai, taip pat jų šeimų nariai.

Pernai 1998-ųjų gyventojų turto ir pajamų deklaracijas mokesčių inspekcijai pateikė 142 237 Lietuvos gyventojai.

Naujausi duomenys apie gyventojų turto ir pajamų deklaravimą bus paskelbti pirmadienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Butkevičius: socialdemokratai greičiausiai derėsis su „valstiečiais“ dėl koalicijos (4)

Socialdemokratai greičiausiai apsispręs toliau derėtis su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją, BNS sako šios partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius. Jis teigia pats dalyvausiantis derybų grupėje.

Socialdemokratai neatsilieka nuo konservatorių: blaškosi ir ieško kaltų (10)

Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius turėtų dirbti iki pavasario, teigia LRT.lt kalbinti šios partijos jaunosios kartos politikai, minimi tarp kandidatų į pirmininko postą – Mindaugas Sinkevičius ir Andrius Palionis.

Maskvos arbitražas nutraukė V. Antonovo bylą prieš Lietuvą (15)

Maskvos arbitražas penktadienį nutraukė 40 mlrd. Rusijos rublių vertės (apie 557 mln. eurų) buvusio bankrutavusio banko „Snoras“ didžiausio akcininko Vladimiro Antonovo inicijuotą bylą prieš Lietuvą.

Su vienu konservatorių reikalavimu „valstiečiai“ sutiko (729)

Valstiečių ir žaliųjų sąrašo lyderis Saulius Skvernelis penktadienį susitiko su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu. Politikas teigia, kad konkretus siūlymas nebuvo išsakytas, bet durys deryboms lieka atviros.

Teisėjų taryba pritarė teisėjo V. Paškevičiaus atleidimui (12)

Teisėjų taryba penktadienį vienbalsiai nusprendė patarti prezidentei atleisti iš pareigų galbūt neblaivų vairavusį teisėją Valerijų Paškevičių. Teisininkas iš pareigų atleidžiamas kaip pažeminęs teisėjo vardą.