"Lietuvos dujų" generaliniu direktoriumi paskirtas V. Mikaila

Bendrovės "Lietuvos dujos", kuri iki šių metų gruodžio mėnesio turėtų būti reorganizuota ir privatizuota, generaliniu direktoriumi pirmadienį paskirtas privačios Kauno šilumos energetikos bendrovės "Terma" direktorius Vytautas Mikaila.
Tai BNS pranešė "Lietuvos dujų" valdybos pirmininkas Virgilijus Poderys.

7-erius metus "Lietuvos dujoms" vadovavęs 59-erių metų Kęstutis Šumacheris valdybos posėdyje atšauktas iš pareigų.

"Nauja valdyba mano, kad įmonės vadovybė turėtų būti atnaujinta ir atjauninta. Pagal įstatymus nauja valdyba turi teisę keisti vadovybę be jokių ypatingų paaiškinimų, rimtos motyvacijos ar kaltės įrodymų", BNS aiškino V. Poderys.

Anot jo, buvusiam įmonės vadovui nebuvo aiškinama, kodėl jis atleistas. Tačiau V. Poderys pripažino, kad šiam sprendimui įtakos turėjo ir prasta bendrovės finansinė padėtis, pernai patirti 13,5 mln. litų nuostoliai.

Paklaustas, kodėl pasirinktas būtent V. Mikaila, V. Poderys tvirtino, kad iš visų kandidatų jis atrodė labiausiai tinkantis.

"Tai žmogus, turintis ir mokslinę praeitį šioje srityje, ir valdymo, ir gamybos patirties, ir jo amžius tinkamas", kalbėjo "Lietuvos dujų" valdybos pirmininkas. 43 metų šilumos ir dujų ūkio specialistas V. Mikaila yra dirbęs Lietuvos energetikos institute, jis dalyvavo, rengiant Lietuvos energetikos strategiją. Dujų versle tai visiškai naujas žmogus - bent "Lietuvos dujose" jis nėra žinomas.

Su V. Mikaila BNS susisiekti nepavyko.

Naujas "Lietuvos dujų" vadovas, konsultuodamasis su valdyba, turės pasirinkti naują komandą. Įmonės direktorius, kurių dabar yra keturi, bei vyriausiąjį buhalterį vėliau tvirtins valdyba.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (29)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (569)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (205)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (54)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.